Autor Wątek: Informacje bieżące  (Przeczytany 388 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fnmilo

• Moderator
Informacje bieżące
« dnia: Wrzesień 02, 2017, 08:49:02 am »
Informujemy, iż w dalszym ciągu trwają działania zmierzające do przejęcia pełnej dokumentacji Klubu,
stworzenia struktur Klubu i nowych baz danych.
Dotychczasowe założenia Klubu na rok 2017 odbywają się zgodnie z kalendarzem.
Na dzień dzisiejszy priorytetem jest uruchomienie magazynu broni .
Z uwagi na powyższe prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w sprawach dot. patentów, licencji i innych sprawach nie wymagających natychmiastowej reakcji władz Klubu.
Kolejne informacje będą udzielane na bieżąco wraz z postępem prac .

Prezes KS GARDA Ostróda
                                            Tomasz Lamkowski
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2017, 11:57:47 pm wysłana przez Darek65 »
zaczynam :) przygodę

fnmilo

• Moderator
Odp: Informacje bieżące
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 04, 2017, 07:21:26 pm »
         W związku z licznymi pytaniami odpowiem na kilka z nich:
 Nazywam się Tomasz  Lamkowski mam 43 lata i zostałem wybrany na Prezesa klubu Garda .
 W zeszłym tygodniu zakończył się tryb administracyjny i wpisano na stałe zmiany w statucie klubu
w Ewidencji Stowarzyszeń Kultury Fizycznej Starosty Powiatowego w Ostródzie pod numerem 12.
Dzięki czemu możemy  możemy zacząć pracować nad prawidłową działalnością klubu .
  W dniu dzisiejszym odbyłem kilka rozmów z klubowiczami. Jedne przebiegały przyjemnie inne  już
nie były fajne.
          Informuję wszystkich zainteresowanych, że nie mam możliwości sprawdzenia na tak zwane już
informacji dotyczących licencji , patentów oraz zaświadczeń . W przypadku wystąpienia o
zaświadczenia o przynależności proszę o podawanie większej ilości informacji np. to samo co na
deklaracji . Wiąże się to z tym że na dziś muszę przewertować kilkanaście segregatorów z
dokumentami by odszukać dane kogoś i często się okazuje, że nie są one kompletne .
    Wystawienie  czterech wniosków trwało około 5 godzin. A tak mam już podstawę, którą łatwiej mi
zweryfikować  i  uzupełnić  braki w nowo powstającej bazie danych.  Baza danych którą prowadził Pan
Jerzy Cieśla  i inne dane są zaszyfrowane a hasła nikt nie posiada .
Proszę o wykazanie cierpliwości , na e-maile w miarę możliwości staram się odpisywać , listy z
 nazwiskami z komisji PZSS będę publikował na forum by łatwiej było sprawdzić  co zostało wydane.
Wpłaty dokonujemy na konto klubowe ,
listy kierujemy na                              Klub Strzelecki Garda   
                                                         Skrytka pocztowa 225
                                                                Pieniężnego 21
                                                                10-001 Olsztyn

Telefon kontaktowy  : 506 121 820
lub adres klubu w Ostródzie.

Prezes KS GARDA Ostróda
                                                                                            Tomasz Lamkowski
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2017, 03:33:24 pm wysłana przez fnmilo »

fnmilo

• Moderator
Odp: Informacje bieżące
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 26, 2017, 04:35:55 pm »
  Trochę to trwało, ale w dniu dzisiejszym zakończyliśmy wszelkie czynności związane z uruchomieniem
magazynu broni. Magazyn spełnia warunki określone w rozporządzeniu. I oficjalnie został uruchomiony .

Prezes KS GARDA Ostróda
                                                                                            Tomasz Lamkowski