Klub Strzelecki GARDA

Home » Klub » Wiadomości
A+ R A-
Wiadomości

Wiadomości (381)

62 Zawody KS GARDA zakończone, komunikat klasyfikacyjny jest w zakładce WYNIKI ZAWODÓW  - KS GARDA - 2011 

Ponad osiemdziesięciu zawodników stawiło się na Kaczory, by uczestniczyć- w 129. Zawodach GARDY.

Tym razem pogoda sprawiła nam psikusa, mimo to mogliśmy podczas wszystkich konkurencji cieszyć miłą atmosferą.

Komunikat klasyfikacyjny jest już w zakładce WYNIKI (kliknij), zdjęcia w GALERII (kliknij), a wyróżnienia będą w czwartek jak zwykle w zakładce DYPLOMY (kliknij).

Już teraz zapraszamy na kolejne zawody, które odbędą się 19 grudnia oraz na zawody Ostatniej Szansy dn. 30.12., które pozwolą na uzyskanie brakujących osobostartów do przedłużenia licencji PZSS.

wtorek, 21 listopada 2017 20:41
Opublikowane w Wiadomości
0

W dniu 22 października 2017 r. (niedziela) o godz. 10:00 w Ostródzie, w siedzibie Klubu Strzeleckiego GARDA  przy ul. Jana III Sobieskiego 9 pok. 208 (budynek Wydziału Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Ostródzie) odbędzie się egzamin na patent strzelecki.

Szkolenie na patent odbędzie się 14.10.2017 r. o godz. 12:00 na strzelnicy KS GARDA - Kaczory

 

Ewentualne pytania proszę kierować pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub tel. 605 744 748

 

Więcej informacji na naszym forum (KLIKNIJ)

poniedziałek, 02 października 2017 08:56
Opublikowane w Wiadomości
0

Z wielką przyjemnością informujemy, że od stycznia 2018 r. w Klubie Strzeleckim GARDA będzie działać sekcja młodzieżowa.

Już teraz zapraszamy chętnych, którzy nie ukończyli 17 roku życia do zgłaszania się za pośrednictwem maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wkrótce więcej szczegółów.

poniedziałek, 25 września 2017 19:23
Opublikowane w Wiadomości
0

Ponad pięćdziesięciu zawodników przybyło na strzelnicę w Kaczorach, by uczestniczyć w 127. Zawodach GARDY oraz ponad dwudziestu na trzecią edycję Garda BENCHREST.

Pogoda w sobotę i w niedzielę nas nie zawiodła mimo, że zapowiadany był deszcz.

Komunikaty klasyfikacyjne są już są w zakładce WYNIKI (kliknij), zdjęcia jak zwykle w GALERII (kliknij), a wyróżnienia jak zwykle w zakładce DYPLOMY (kliknij).

Już teraz zapraszamy na kolejne zawody, które odbędą się 15 października i finał BENCHREST 14 października 2017 r.

poniedziałek, 18 września 2017 18:19
Opublikowane w Wiadomości
0

Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS oraz Klub Strzelecki GARDA Ostróda zorganizowali I Samorządowe Mistrzostwa Strzeleckie o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina.

Zmagania strzeleckie odbyły się 3 września na terenie strzelnicy Klubu Sportowego Garda Kaczory, w gminie Ostróda.

Zawody zostały rozegrane w klasyfikacji drużynowej oraz indywidualnej. Uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności w dwóch konkurencjach: karabin centralnego zapłonu (kałasznikow) i pistolet centralnego zapłonu (glock).

Organizatorem wydarzenia  był Klub Strzelecki Garda w Ostródzie oraz Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe przy współpracy Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Komunikat jak zwykle z zakładce WYNIKI, a zdjęcia w galerii

wtorek, 05 września 2017 09:14
Opublikowane w Wiadomości
0

Pięćdziesięciu dziewięciu zawodników stawiło się na Kaczorach, by uczestniczyć w 126. Zawodach GARDY.

Jak zwykle pogoda nie sprawiła nam psikusa chociaż na początku wyglądało nieciekawie i potrzebne były parasole i płaszcze przeciwdeszczowe, jednak w trakcie zawodów podczas wszystkich konkurencji mogliśmy cieszyć się już słoneczną pogodą.

Komunikat klasyfikacyjny jest już w zakładce WYNIKI (kliknij), zdjęcia jak zwykle w GALERII (kliknij), a wyróżnienia jak zwykle w zakładce DYPLOMY (kliknij).

Już teraz zapraszamy na kolejne zawody, które odbędą się 16 września.

czwartek, 31 sierpnia 2017 19:18
Opublikowane w Wiadomości
0