KLUB Strzelecki GARDA
w Ostródzie
I KLUB Strzelecki SNAJPER
Mrągowo
Kopia Kopia Logo okrągłe

117 ZAWODY STRZELECKIE
Komunikat klasyfikacyjny 2016.10.23
Kaczory, Marcinkowo, Wyszków
OBSADA SĘDZIOWSKA
Kierownik Zawodów Dariusz Smosarski 6925/III/15
Sędzia Główny  Jerzy Cieśla 1511/I/11
Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej Janusz Kopański  1512/I/16
Sędzia główny toru dynamicznego  Artur Wołosz  3816/II RO
Sędzia stanowiskowy toru dynamicznego Gerard Masznicz 6714/III/15
Sędzia stanowiskowy toru dynamicznego Mirosław Kieć 6712/III/15
Sędzia stanowiskowy toru dynamicznego Grzegorz Zajda 7293/III/15
Sędzia stanowiskowy toru dynamicznego Robert Pawlak  6713/III/15
Sędzia stanowiskowy toru dynamicznego Monika Niedźwiecka 6715/III/15
Sędzia stanowiskowy toru dynamicznego Agata Grabowska 5483/II/13
Sędzia główny strzelań karabinowych  Leszek Naworski  1548/I/13
Sędzia stanowiskowy strzelań karabinowych Bogusław Parol  5687/III/13
Sędzia stanowiskowy strzelań karabinowych Grzegorz Mańka 7766/III/16
Sędzia stanowiskowy strzelań karabinowych Przemysław Mohr 7527/III/16
Sędzia stanowiskowy strzelań karabinowych Melchior Lewandowski-Wołosz 5497/III/15
Sędzia stanowiskowy strzelań karabinowych Hubert Kieć 7295/III/15
Sędzia techniczny  Karol Jannasz  
Sędzia główny strzelań strzelbowych Robert Lipowski 2458/I/13
Sędzia stanowiskowy strzelań strzelbowych Dariusz Adamski  s. kl. III
Sędzia stanowiskowy strzelań strzelbowych Paweł Zuzga  s. kl. III
Sędzia techniczny  Jarosław Lewandowski 5497/III/13
Sędzia główny strzelań pistoletowych  Mariusz Stępka 5717/II/16
Sędzia stanowiskowy strzelań pistoletowych Hubert Hoppe 5703/II/15
Sędzia stanowiskowy strzelań pistoletowych Kamil Nowakowski 5502/II/14
Sędzia stanowiskowy strzelań pistoletowych Rafał Kwiatkowski 3230/II/14
Sędzia stanowiskowy strzelań pistoletowych Marcin Dąbrowski  s. kl. III
Sędzia techniczny Paweł Jakubowski   
Kierownik Biura Obliczeń Sergiusz Ścięgosz 0212/II/07
Sędzia biura obliczeń Krzysztof Żłobecki  4519/II/13
Sędzia biura obliczeń Artur Dubicki  2449/I/15
Sędzia biura obliczeń Robert Grzegolec 7765/III/16





Protokół nr 1
Tor Dynamiczny - strzelanie z pistoletu centralnego zapłonu do jednej tarczy 
papierowej i 12 celów metalowych.





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Czas Uwagi
1 ULATOWSKI Marek GARDA-Ostróda 21,24  
2 PORYCKI Michał GARDA-Ostróda 21,89  
3 NOWACZYK Piotr GARDA-Ostróda 22,01  
4 ZIELIŃSKI Andrzej GARDA-Ostróda 23,48  
5 NIEŚCIORUK Przemysław GARDA-Ostróda 23,59  
6 SZEPELAK Tomasz GARDA-Ostróda 23,68  
7 SOCHACKI Artur GARDA-Ostróda 27,09  
8 WÓJTOWICZ Krzysztof GARDA-Ostróda 28,25  
9 GADKOWSKI Łukasz GARDA-Ostróda 29,50  
10 GOLON Arkadiusz GARDA-Ostróda 29,58  
11 CIEŚLA Jerzy GARDA-Ostróda 30,21  
12 GAIK Damian GARDA-Ostróda 30,74  
13 DREWNIAK Wojciech GARDA-Ostróda 31,22  
14 RAJCZAK Adam GARDA-Ostróda 32,59  
15 BĄBOL Mariusz GARDA-Ostróda 34,21  
16 ZAJDA Grzegorz GARDA-Ostróda 34,65  
17 WIERZBICKI Krzysztof GARDA-Ostróda 35,67  
18 SYSOŁ Marek GARDA-Ostróda 35,75  
19 PAWLAK Robert GARDA-Ostróda 36,47  
20 LIPOWSKI Robert GARDA-Ostróda 36,67  
21 WILIŃSKI Paweł GARDA-Ostróda 37,29  
22 POPOW Paweł GARDA-Ostróda 38,94  
23 PRZYCHODKO Adam GARDA-Ostróda 39,69  
24 OTULAK Teodor GARDA-Ostróda 40,75  
25 JABŁOŃSKI Karol GARDA-Ostróda 41,38  
26 WYSOCKI Daniel GARDA-Ostróda 43,01  
27 KIEĆ Mirosław GARDA-Ostróda 43,06  
28 PLOCH Anna DRAGON-Siedlce 44,56  
29 KWIATKOWSKI Rafał GARDA-Ostróda 45,23  
30 PERLIK Jarosław GARDA-Ostróda 45,80  
31 BULIK Marcin GOŚĆ 49,82  
32 HUSAR Marek GARDA-Ostróda 51,12  
33 KOBUSZEWSKI Grzegorz GARDA-Ostróda 51,53  
34 CZARNIK Marcin GARDA-Ostróda 51,57  
35 SUCHWAŁKO Krzysztof GARDA-Ostróda 51,87  
36 BASIAK Eryk GARDA-Ostróda 52,04  
37 BARAŃSKI Aleksander GARDA-Ostróda 55,03  
38 SKRODZKI Witold GARDA-Ostróda 56,78  
39 BUCZAK Leszek GARDA-Ostróda 58,17  
40 LASKOWSKA Agata SNAJPER-Garwolin 58,18  
41 GASZEWSKI Paweł GARDA-Ostróda 58,79  
42 ŚMIECHOWICZ Mateusz GARDA-Ostróda 62,71  
43 PODOLAK Jarosław GARDA-Ostróda 64,08  
44 MAJCHRZAK Mieczysław GARDA-Ostróda 64,83  
45 KONDRAT Łukasz GARDA-Ostróda 66,01  
46 POŻOGA Robert GARDA-Ostróda 68,06  
47 OPOLSKI Michał GARDA-Ostróda 68,27  
48 BĄBOL Magdalena GARDA-Ostróda 74,66  
49 CZYŻ Piotr GARDA-Ostróda 75,91  
50 WIERZCHOŁOWSKI Karol GARDA-Ostróda 77,03  
51 MASZNICZ Gerard GARDA-Ostróda 85,01  
52 URBANIAK Maciej GARDA-Ostróda 85,60  
53 KRUCZKOWSKI Jacek GOŚĆ 92,02  
54 DĄBROWSKI Marcin GARDA-Ostróda 97,23  
55 CHEŁSTOWSKA Ewa GARDA-Ostróda 110,91  
56 JURKO Dariusz GARDA-Ostróda 123,68  
57 CHEŁCHOWSKI Krzysztof GARDA-Ostróda 130,89  
58 JAKUBOWSKI Zenon GARDA-Ostróda 173,60  
59 NOWAKOWSKI Kamil ZKS-Warszawa 204.00  
DSQ KULWICKI Janusz GOŚĆ DSQ  
DSQ WISZNIEWSKI Arkadiusz GARDA-Ostróda DSQ  





Protokół nr 2 
Pojedynek - strzelanie w ciągu 2 minut z pistoletu centralnego zapłonu z 15 nabojami  
do obracającej się gwiazdy z pięcioma blachami oraz do pięciu tarcz papierowych, 
za każdy nietrafiony cel 5 punktów kary.





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Pojedynek Uwagi
1 OTULAK Teodor GARDA-Ostróda 10  
2 CIEŚLA Jerzy GARDA-Ostróda 20  
2 NIEŚCIORUK Przemysław GARDA-Ostróda 20  
2 NOWACZYK Piotr GARDA-Ostróda 20  
2 RAJCZAK Adam GARDA-Ostróda 20  
2 WÓJTOWICZ Krzysztof GARDA-Ostróda 20  
3 GOLON Arkadiusz GARDA-Ostróda 25  
3 PORYCKI Michał GARDA-Ostróda 25  
4 WIERZBICKI Krzysztof GARDA-Ostróda 30  
4 ZIELIŃSKI Andrzej GARDA-Ostróda 30  
5 LASKOWSKA Agata SNAJPER-Garwolin 35  
5 PLOCH Anna DRAGON-Siedlce 35  
5 SKRODZKI Witold GARDA-Ostróda 35  
6 BĄBOL Mariusz GARDA-Ostróda 40  
6 DREWNIAK Wojciech GARDA-Ostróda 40  
6 PERLIK Jarosław GARDA-Ostróda 40  
6 SOCHACKI Artur GARDA-Ostróda 40  
6 ULATOWSKI Marek GARDA-Ostróda 40  
6 MASZNICZ Gerard GARDA-Ostróda 40  
6 NOWAKOWSKI Kamil ZKS-Warszawa 40  
7 BULIK Marcin GOŚĆ 45  
7 CIEMIĘGA Zbigniew GARDA-Ostróda 45  
7 GADKOWSKI Łukasz GARDA-Ostróda 45  
7 SMOSARSKI Dariusz GARDA-Ostróda 45  
7 SZOR Piotr GARDA-Ostróda 45  
7 WILIŃSKI Paweł GARDA-Ostróda 45  
7 KWIATKOWSKI Rafał GARDA-Ostróda 45  
8 GAIK Damian GARDA-Ostróda 50  
8 HUSAR Marek GARDA-Ostróda 50  
8 PRZYCHODKO Adam GARDA-Ostróda 50  
8 WYSOCKI Daniel GARDA-Ostróda 50  
8 ŚMIECHOWICZ Mateusz GARDA-Ostróda 50  
8 REDA Paweł GARDA-Ostróda 50  
8 SUCHWAŁKO Krzysztof  GARDA-Ostróda 50  
8 ŚLUSARZ Paweł GARDA-Ostróda 50  
9 BĄBOL Magdalena GARDA-Ostróda 55  
9 CHEŁSTOWSKA Ewa GARDA-Ostróda 55  
9 ŁAGWINOWICZ Stanisław GARDA-Ostróda 55  
9 ŁATOSZ Katarzyna GARDA-Ostróda 55  
9 MACZUKIN Tomasz GARDA-Ostróda 55  
9 MAŃKA  Grzegorz GARDA-Ostróda 55  
9 SYSOŁ Marek GARDA-Ostróda 55  
9 ŻŁOBECKI Krzysztof  GARDA-Ostróda 55  
9 GASZEWSKI Paweł GARDA-Ostróda 55  
9 GAWIN Adam GARDA-Ostróda 55  
9 KOBUSZEWSKI Grzegorz GARDA-Ostróda 55  
9 BASIAK Henryk GARDA-Ostróda 55  
9 OPOLSKI Michał GARDA-Ostróda 55  
9 PAWLAK Robert GARDA-Ostróda 55  
9 KONDRAT Łukasz GARDA-Ostróda 55  
10 FEDYNA Bernard GARDA-Ostróda 60  
10 HOPPE Hubert GARDA-Ostróda 60  
10 MAJCHRZAK Mieczysław GARDA-Ostróda 60  
10 ORGANIŚCIAK Stanisław GARDA-Ostróda 60  
10 ROK Tomasz GARDA-Ostróda 60  
10 WISZNIEWSKI Arkadiusz GARDA-Ostróda 60  
10 PAROL Marcin GARDA-Ostróda 60  
10 CZARNIK Marcin GARDA-Ostróda 60  
10 SKARŻYŃSKI Wojciech GARDA-Ostróda 60  
10 SKARŻYŃSKI Krzysztof GARDA-Ostróda 60  
10 NIEDŹWIECKA Monika GARDA-Ostróda 60  
11 BARAŃSKI Aleksander GARDA-Ostróda 65  
11 BUCZAK Leszek GARDA-Ostróda 65  
11 JABŁOŃSKI Karol GARDA-Ostróda 65  
11 POKORSKI Marcin GARDA-Ostróda 65  
11 KIEĆ Mirosław GARDA-Ostróda 65  
11 WIERZCHOŁOWSKI Karol GARDA-Ostróda 65  
11 BASIAK Eryk GARDA-Ostróda 65  
11 CZYŻ Piotr GARDA-Ostróda 65  
11 POŻOGA Robert GARDA-Ostróda 65  
11 BORKOWSKI Marek GARDA-Ostróda 65  
11 DĄBROWSKI Marcin GARDA-Ostróda 65  
12 DUBIŃSKI Łukasz GARDA-Ostróda 70  
12 JAKUSZ Michał GARDA-Ostróda 70  
12 JURKO Dariusz GARDA-Ostróda 70  
12 MAJ Karol GARDA-Ostróda 70  
12 MAJ Marcin GARDA-Ostróda 70  
12 POPOW Paweł GARDA-Ostróda 70  
12 ROGULSKI Ziemowit GARDA-Ostróda 70  
12 BASIAK Bogusława GARDA-Ostróda 70  
12 DZIEKANOWSKA Mariola GOŚĆ 70  
12 GAŁĄZKA Artur GARDA-Ostróda 70  
12 ZAJDA Grzegorz GARDA-Ostróda 70  
12 CHEŁCHOWSKI Krzysztof GARDA-Ostróda 70  
12 URBANIAK Maciej GARDA-Ostróda 70  
12 ŁAGUN Przemysław GARDA-Ostróda 70  
12 SZWARCZAK Krzysztof GOŚĆ 70  
12 SKARŻYŃSKI Waldemar GARDA-Ostróda 70  
13 BAGIŃSKI Bolesław GARDA-Ostróda 75  
13 PODOLAK Jarosław GARDA-Ostróda 75  
13 JAKUBOWSKI Zenon GARDA-Ostróda 75  
13 KRUCZKOWSKI Jacek GOŚĆ 75  
13 SZYMAŃSKI Michał GARDA-Ostróda 75  





Protokół nr 3 
Karabin sportowy Ksp-20 - strzelanie z karabinu bocznego zapłonu, 25 strzałów 
(5 próbnych i 20 ocenianych), postawa leżąc, odległość 50 metrów. 





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty 10w
1 SMOSARSKI Dariusz GARDA-Ostróda 182  
2 PORYCKI Michał GARDA-Ostróda 180  
3 KOPAŃSKI Janusz GARDA-Ostróda 176  
4 MASZNICZ Gerard GARDA-Ostróda 173  
5 ŁATOSZ Katarzyna GARDA-Ostróda 173  
6 SOCHACKI Artur GARDA-Ostróda 171  
7 CIEMIĘGA Zbigniew GARDA-Ostróda 169  
8 ZAJDA Grzegorz GARDA-Ostróda 168  
9 GAIK Damian GARDA-Ostróda 167  
10 PERLIK Jarosław GARDA-Ostróda 167  
11 KOZŁOWSKI Krzysztof GARDA-Ostróda 167  
12 MAŃKA  Grzegorz GARDA-Ostróda 166  
13 SKARŻYŃSKI Wojciech GARDA-Ostróda 164  
14 PAWLAK Robert GARDA-Ostróda 164  
15 PAROL Bogusław GARDA-Ostróda 163  
16 RAJCZAK Adam GARDA-Ostróda 161  
17 SUCHWAŁKO Krzysztof GARDA-Ostróda 160  
18 KOBUSZEWSKI Grzegorz GARDA-Ostróda 159  
19 GRZEGOLEC Robert GARDA-Ostróda 158  
20 KULWICKI Janusz GOŚĆ 156  
21 SKARŻYŃSKI Krzysztof GARDA-Ostróda 156  
22 ŁAGWINOWICZ Stanisław GARDA-Ostróda 155  
23 DUBIŃSKI Łukasz GARDA-Ostróda 154  
24 BĄBOL Magdalena GARDA-Ostróda 154  
25 JAKUSZ Michał GARDA-Ostróda 153  
26 PODOLAK Jarosław GARDA-Ostróda 153  
27 BASIAK Eryk GARDA-Ostróda 149  
28 MACZUKIN Tomasz GARDA-Ostróda 148  
29 GAWIN Adam GARDA-Ostróda 147  
30 JABŁOŃSKI Karol GARDA-Ostróda 145  
31 BASIAK Henryk GARDA-Ostróda 145  
32 NOWACZYK Piotr GARDA-Ostróda 143  
33 KIEĆ Mirosław GARDA-Ostróda 142  
34 HOPPE Hubert GARDA-Ostróda 141  
35 ORGANIŚCIAK Stanisław GARDA-Ostróda 141  
36 NOWAKOWSKI Kamil ZKS-Warszawa 140  
37 OPOLSKI Michał GARDA-Ostróda 137  
38 POPOW Paweł GARDA-Ostróda 137  
39 ŻŁOBECKI Krzysztof  GARDA-Ostróda 136  
40 KRUCZKOWSKI Jacek GOŚĆ 135  
41 DREWNIAK Wojciech GARDA-Ostróda 135  
42 BUCZAK Leszek GARDA-Ostróda 132  
43 REDA Paweł GARDA-Ostróda 130  
44 ZIELIŃSKI Andrzej GARDA-Ostróda 130  
45 SYSOŁ Marek GARDA-Ostróda 129  
46 KWIATKOWSKI Rafał GARDA-Ostróda 127  
47 BORKOWSKI Marek GARDA-Ostróda 126  
48 ROK Tomasz GARDA-Ostróda 125  
49 WIERZBICKI Krzysztof GARDA-Ostróda 125  
50 CZARNIK Marcin GARDA-Ostróda 124  
51 SKARŻYŃSKI Waldemar GARDA-Ostróda 123  
52 HUSAR Marek GARDA-Ostróda 122  
53 BĄBOL Mariusz GARDA-Ostróda 122  
54 WILIŃSKI Paweł GARDA-Ostróda 120  
55 MAJCHRZAK Mieczysław GARDA-Ostróda 116  
56 JURKO Dariusz GARDA-Ostróda 111  
57 LASKOWSKA Agata SNAJPER-Garwolin 110  
58 KONDRAT Łukasz GARDA-Ostróda 107  
59 POKORSKI Marcin GARDA-Ostróda 107  
60 BULIK Marcin GOŚĆ 106  
61 BASIAK Bogusława GARDA-Ostróda 106  
62 POŻOGA Robert GARDA-Ostróda 105  
63 SKRODZKI Witold GARDA-Ostróda 104  
64 PAROL Marcin GARDA-Ostróda 96  
65 GAŁĄZKA Artur GARDA-Ostróda 96  
66 FEDYNA Bernard GARDA-Ostróda 92  
67 ŚLUSARZ Paweł GARDA-Ostróda 91  
68 NIEŚCIORUK Przemysław GARDA-Ostróda 89  
69 MAJ Marcin GARDA-Ostróda 89  
70 BAGIŃSKI Bolesław GARDA-Ostróda 88  
71 WISZNIEWSKI Arkadiusz GARDA-Ostróda 81  
72 SZYMAŃSKI Michał GARDA-Ostróda 78  
73 DĄBROWSKI Marcin GARDA-Ostróda 72  
74 BARAŃSKI Aleksander GARDA-Ostróda 72  
75 ŁAGUN Przemysław GARDA-Ostróda 70  
76 SZWARCZAK Krzysztof GOŚĆ 69  
77 JAKUBOWSKI Zenon GARDA-Ostróda 68  
78 ROGULSKI Ziemowit GARDA-Ostróda 64  
79 PLOCH Anna DRAGON-Siedlce 57  
80 ŚMIECHOWICZ Mateusz GARDA-Ostróda 51  
81 WYSOCKI Daniel GARDA-Ostróda 45  
82 CHEŁSTOWSKA Ewa GARDA-Ostróda 37  
83 NIEDŹWIECKA Monika GARDA-Ostróda 37  
84 CZYŻ Piotr GARDA-Ostróda 16  
85 MAJ Karol GARDA-Ostróda 10  
86 DZIEKANOWSKA Mariola GOŚĆ 0  
86 URBANIAK Maciej GARDA-Ostróda 0  





Protokół nr 4
Strzelba gładkolufowa - strzelanie na czas z gładkolufowej strzelby śrutowej 
do pięciu metalowych celów reaktywnych.





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Czas Uwagi
1 GOLON Arkadiusz GARDA-Ostróda 4,94  
2 WYSOCKI Daniel GARDA-Ostróda 6,36  
3 ZIELIŃSKI Andrzej GARDA-Ostróda 6,61  
4 GAIK Damian GARDA-Ostróda 9,18  
5 BĄBOL Magdalena GARDA-Ostróda 9,30  
6 SKRODZKI Witold GARDA-Ostróda 10,00  
7 SZYMAŃSKI Michał GARDA-Ostróda 10,87  
8 URBANIAK Maciej GARDA-Ostróda 10,96  
9 KRUCZKOWSKI Jacek GOŚĆ 11,11  
10 WILIŃSKI Paweł GARDA-Ostróda 11,80  
11 PERLIK Jarosław GARDA-Ostróda 11,94  
12 ŚMIECHOWICZ Mateusz GARDA-Ostróda 12,21  
13 BASIAK Eryk GARDA-Ostróda 12,99  
14 BAGIŃSKI Bolesław GARDA-Ostróda 13,33  
15 ORGANIŚCIAK Stanisław GARDA-Ostróda 13,68  
16 KIEĆ Mirosław GARDA-Ostróda 13,80  
17 WIERZCHOŁOWSKI Karol GARDA-Ostróda 14,51  
18 DĄBROWSKI Marcin GARDA-Ostróda 15,22  
19 PLOCH Anna DRAGON-Siedlce 15,33  
20 KOPAŃSKI Janusz GARDA-Ostróda 16,22  
21 ROK Tomasz GARDA-Ostróda 17,12  
22 SKARŻYŃSKI Wojciech GARDA-Ostróda 18,61  
23 KWIATKOWSKI Rafał GARDA-Ostróda 18,68  
24 OPOLSKI Michał GARDA-Ostróda 19,46  
25 SKARŻYŃSKI Waldemar GARDA-Ostróda 19,67  
26 DUBIŃSKI Łukasz GARDA-Ostróda 19,88  
27 BASIAK Bogusława GARDA-Ostróda 20,64  
28 NOWAKOWSKI Kamil ZKS-Warszawa 22,00  
29 BĄBOL Mariusz GARDA-Ostróda 23,12  
30 ŁAGUN Przemysław GARDA-Ostróda 23,26  
31 POKORSKI Marcin GARDA-Ostróda 23,38  
32 ŁATOSZ Katarzyna GARDA-Ostróda 24,06  
33 GAŁĄZKA Artur GARDA-Ostróda 24,87  
34 ŚLUSARZ Paweł GARDA-Ostróda 26,56  
35 CZYŻ Piotr GARDA-Ostróda 27,12  
36 POŻOGA Robert GARDA-Ostróda 27,12  
37 JURKO Dariusz GARDA-Ostróda 28,28  
38 LASKOWSKA Agata SNAJPER-Garwolin 30,88  
39 KOBUSZEWSKI Grzegorz GARDA-Ostróda 31,48  
40 PODOLAK Jarosław GARDA-Ostróda 32,73  
41 BASIAK Henryk GARDA-Ostróda 33,95  
42 MACZUKIN Tomasz GARDA-Ostróda 34,23  
43 JAKUBOWSKI Zenon GARDA-Ostróda 35,80  
44 SKARŻYŃSKI Krzysztof GARDA-Ostróda 41,30  
45 KONDRAT Łukasz GARDA-Ostróda 42,41  
46 NIEDŹWIECKA Monika GARDA-Ostróda DNF  





Protokół nr 5
Pistolet sportowy Psp_10  WYSZKÓW - strzelania z pistoletu bocznego zapłonu 
10 strzałów, odległość 25 m. 





Lp. Nazwisko i Imię Klub Psp_10 10w
1 KAMIŃSKI Tomasz LEGIA-Warszawa 95 2
2 ŚCIĘGOSZ Sergiusz GARDA-Ostróda 94 3
3 MARSZAŁ Leszek GARDA-Ostróda 93 1
4 WYSOCKI Mirosław GARDA-Ostróda 86 1
5 ŚCIĘGOSZ Dominika GARDA-Ostróda 81 1
6 SZWEJDA Robert GOŚĆ 62 1
7 ŚWITAŁA Tomasz GOŚĆ 61 1





Protokół nr 6
Pistolet centralnego zapłonu Pcz_10 WYSZKÓW strzelanie z pistoletu centralnego zapłonu 
10 strzałów, odległość 25 m.
 
Miejsce Nazwisko i Imię Klub Pcz_10 10w
1 MARSZAŁ Leszek GARDA-Ostróda 97 2
2 KAMIŃSKI Tomasz LEGIA-Warszawa 91 1
3 ŚCIĘGOSZ Sergiusz GARDA-Ostróda 90 2
4 ŚCIĘGOSZ Dominika GARDA-Ostróda 80 2
5 WYSOCKI Mirosław GARDA-Ostróda 75 1
6 SZWEJDA Robert GOŚĆ 61 -
7 ŚWITAŁA Tomasz GOŚĆ 55 -





Protokół nr 7
Pistolet sportowy Psp_20 WYSZKÓW - strzelanie precyzyjne z pistoletu bocznego zapłonu, 
20 strzałów, odległość 25 m.





Lp. Nazwisko i Imię Klub Psp_20 10w
1 GROCHOWSKI Stanisław GROT-Białystok 189 4
2 KAMIŃSKI Tomasz LEGIA-Warszawa 189 3
3 ŚCIĘGOSZ Sergiusz GARDA-Ostróda 177 1
4 WYSOCKI Mirosław GARDA-Ostróda 141 1
5 ŚCIĘGOSZ Dominika GARDA-Ostróda 120 1





Protokół nr 8
Strzelba praktyczna Sp_5 WYSZKÓW  - strzelania ze strzelby 
5 strzałów, odległość 25 m.
 
Miejsce Nazwisko i Imię Klub Sp_5 10w
1 WYSOCKI Mirosław GARDA-Ostróda 42 -
2 ŚCIĘGOSZ Sergiusz GARDA-Ostróda 41 -
3 MARSZAŁ Leszek GARDA-Ostróda 35 -
4 ŚCIĘGOSZ Dominika GARDA-Ostróda 32 -
5 SZWEJDA Robert GOŚĆ 31 -





Protokół 9
Karabin sportowy Ksp_10 WYSZKÓW - strzelania z karabinu sportowego 10 strzałów,
odległość 25 m.





Lp. Nazwisko i Imię Klub Ksp_10 10w
1 WYSOCKI Mirosław GARDA-Ostróda 93 3
2 ŚCIĘGOSZ Sergiusz GARDA-Ostróda 90 2
3 SZWEJDA Robert GOŚĆ 90 1
4 MARSZAŁ Leszek GARDA-Ostróda 84 1
5 ŚCIĘGOSZ Dominika GARDA-Ostróda 50 -





Protokół nr 10
Pistolet centralnego zapłonu - 15 strzałów do biatlonek i celów papierowych.





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty Uwagi
1 JAKUBOWSKI Paweł SNAJPER-Mrągowo 149  
2 OLENDER Paweł SNAJPER-Mrągowo 143  
3 NAWORSKI Leszek GARDA-Ostróda 135  
4 HACKIEWICZ Kinga SNAJPER-Mrągowo 130  
5 SZLANDROWICZ Sylwia SNAJPER-Mrągowo 126  
6 BIAŁOCHLEB Marcin SNAJPER-Mrągowo 114  
7 MROWIEC Michał SNAJPER-Mrągowo 98  
8 KUSZ Roman SNAJPER-Mrągowo 97  
9 JANNASZ Jerzy SNAJPER-Mrągowo 95  
10 KOZYNKO Rusłan GARDA-Ostróda 90  
10 KRASNOWSKI Jerzy SNAJPER-Mrągowo 90  
10 PRUSZYŃSKI Wojciech SNAJPER-Mrągowo 90  
10 WASZKIEWICZ Maciej SNAJPER-Mrągowo 90  
11 JURCZAK Radosław SNAJPER-Mrągowo 75  
12 HERMANOWICZ Piotr SNAJPER-Mrągowo 67  
13 DREWNIAK Jarosław SNAJPER-Mrągowo 60  
13 DRĘŻKOWSKI Franciszek SNAJPER-Mrągowo 60  
13 KOROWAJ Radosław SNAJPER-Mrągowo 60  
13 KUBACKI Rafał SNAJPER-Mrągowo 60  
13 KUSZ Małgorzata SNAJPER-Mrągowo 60  
13 MROWIEC Tatiana SNAJPER-Mrągowo 60  
13 NITSENKO Sofia SNAJPER-Mrągowo 60  
14 STĘPKA Mariusz GARDA-Ostróda 45  
15 WRONKA Grzegorz SNAJPER-Mrągowo 31  
16 ŁUKASZEWICZ Łukasz SNAJPER-Mrągowo 30  
16 MALUDZIŃSKI Maciej SNAJPER-Mrągowo 30  
16 MOHR Przemysław SNAJPER-Mrągowo 30  
16 OLENDER Wojciech SNAJPER-Mrągowo 30  
16 ZUZGA Mariusz SNAJPER-Mrągowo 30  
17 ŁUKASZEWICZ Magdalena SNAJPER-Mrągowo 16  
18 GUTOWSKI Radosław SNAJPER-Mrągowo 15  
18 SAMOJŁO Paweł SNAJPER-Mrągowo 15  
19 ZUZGA Paweł SNAJPER-Mrągowo 7  
20 SAMEŁKO Kinga SNAJPER-Mrągowo 5  
21 WASZKIEWICZ Mirosław SNAJPER-Mrągowo 0  





Protokół nr 11
Strzelba gładkolufowa II - strzelanie na czas do 6 celów metalowych 





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Czas Uwagi
1 OLENDER Wojciech SNAJPER-Mrągowo 21,83  
2 JAKUBOWSKI Paweł SNAJPER-Mrągowo 22,40  
3 ZUZGA Paweł SNAJPER-Mrągowo 23,12  
4 DREWNIAK Jarosław SNAJPER-Mrągowo 23,94  
5 KRASNOWSKI Jerzy SNAJPER-Mrągowo 24,02  
6 STĘPKA Mariusz GARDA-Ostróda 25,29  
7 KOZYNKO Rusłan GARDA-Ostróda 26,72  
8 JURCZAK Radosław SNAJPER-Mrągowo 29,04  
9 ZUZGA Mariusz SNAJPER-Mrągowo 29,92  
10 SAMOJŁO Paweł SNAJPER-Mrągowo 29,95  
11 GUTOWSKI Radosław SNAJPER-Mrągowo 32,07  
12 SZLANDROWICZ Sylwia SNAJPER-Mrągowo 32,64  
13 PRUSZYŃSKI Wojciech SNAJPER-Mrągowo 35,44  
14 MROWIEC Michał SNAJPER-Mrągowo 35,77  
15 OLENDER Kamil SNAJPER-Mrągowo 36,74  
16 ZIUZIA Stanisław SNAJPER-Mrągowo 36,86  
17 OLENDER Paweł SNAJPER-Mrągowo 39,17  
18 MOHR Przemysław SNAJPER-Mrągowo 40,83  
19 BIAŁOCHLEB Marcin SNAJPER-Mrągowo 43,25  
20 KUBACKI Rafał SNAJPER-Mrągowo 47,31  
21 ŁUKASZEWICZ Łukasz SNAJPER-Mrągowo 48,02  
22 HERMANOWICZ Piotr SNAJPER-Mrągowo 48,97  
23 MALUDZIŃSKI Maciej SNAJPER-Mrągowo 50,76  
24 KUSZ Małgorzata SNAJPER-Mrągowo 51,08  
25 KOROWAJ Radosław SNAJPER-Mrągowo 51,11  
26 MROWIEC Tatiana SNAJPER-Mrągowo 61,08  
27 DRĘŻKOWSKI Franciszek SNAJPER-Mrągowo 63,09  
28 KUSZ Roman SNAJPER-Mrągowo 65,13  
29 WASZKIEWICZ Maciej SNAJPER-Mrągowo 68,16  
30 SAMEŁKO Kinga SNAJPER-Mrągowo 102,76  





Protokół nr 12
Karabin 100 m - strzelanie z karabinu bocznego zapłonu z otwartymi przyrządami 
celowniczymi do tarczy TS-2, odległość 100 metrów 





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty Uwagi
1 JANNASZ Wojciech SNAJPER-Mrągowo 96  
2 KUSZ Małgorzata SNAJPER-Mrągowo 95  
3 KRASNOWSKI Jerzy SNAJPER-Mrągowo 91  
4 OLENDER Kamil SNAJPER-Mrągowo 89  
4 WASZKIEWICZ Maciej SNAJPER-Mrągowo 89  
5 KUSZ Roman SNAJPER-Mrągowo 87  
5 ZUZGA Paweł SNAJPER-Mrągowo 87  
6 DREWNIAK Jarosław SNAJPER-Mrągowo 86  
7 JANNASZ Jerzy SNAJPER-Mrągowo 85  
8 WRONKA Grzegorz SNAJPER-Mrągowo 84  
9 SZLANDROWICZ Sylwia GARDA-Ostróda 82  
10 KUBACKI Rafał SNAJPER-Mrągowo 80  
10 PRUSZYŃSKI Wojciech SNAJPER-Mrągowo 80  
10 STĘPKA Mariusz GARDA-Ostróda 80  
11 MROWIEC Michał SNAJPER-Mrągowo 79  
11 MROWIEC Tatiana SNAJPER-Mrągowo 79  
12 OLENDER Wojciech SNAJPER-Mrągowo 77  
13 BIAŁOCHLEB Marcin SNAJPER-Mrągowo 75  
13 POLUSIK Igor SNAJPER-Mrągowo 75  
13 POLUSIK Patrycjusz SNAJPER-Mrągowo 75  
13 SAMOJŁO Paweł SNAJPER-Mrągowo 75  
14 DRĘŻKOWSKI Franciszek SNAJPER-Mrągowo 71  
15 KOZYNKO Rusłan GARDA-Ostróda 70  
16 JURCZAK Radosław SNAJPER-Mrągowo 65  
17 OLENDER Paweł SNAJPER-Mrągowo 63  
18 WASZKIEWICZ Mirosław SNAJPER-Mrągowo 62  
19 NITSENKO Sofia SNAJPER-Mrągowo 58  
20 KOROWAJ Radosław SNAJPER-Mrągowo 55  
21 HERMANOWICZ Piotr SNAJPER-Mrągowo 51  
22 GUTOWSKI Radosław SNAJPER-Mrągowo 48  





Komunikat zawiera dwanaście protokołów. Zawody przeprowadzono wg regulaminu organizatora. Każdemu zawodnikowi zabezpieczono poczęstunek z grilla. Protestów nie składano. 






Przewodniczący Komisji Klasyfikac. Sędzia Główny

Janusz Kopański s. kl. I  Jerzy Cieśla s. kl. I