KLUB Strzelecki GARDA
w Ostródzie
Sekcja Strzelecka SOKÓŁ w Rynie
Kopia Kopia Logo okrągłe

III Zawody o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko
Komunikat klasyfikacyjny
Ryn, 23 października 2016r.
OBSADA SĘDZIOWSKA
Kierownik Zawodów Mirosław Kowalski  s. kl. III
Sędzia Główny Jacek Basiński s. kl. II
Sędzia Główny Strzelań Waldemar Büttner  s. kl. II
Kierownik biura Obliczeń Mirosław Kowalski s. kl. III
Sędzia Biura Obliczeń Grzegorz Niezbecki s. kl. III




Protokół nr 1
Konkurencje karabinowe – karabin CZ kal. 7,62 50 m.




Lp. Nazwisko i Imię Punkty
1 Piotr Dziokan 90
2 Wojciech Dziokan 88
3 Grzegorz Niezbecki 87
4 Jerzy Dziokan 86
5 Andrzej Samulowski 85
6 Marcin Mazur 84
7 Grzegorz Sawicz 83
8 Krzysztof Kozłowski 81
9 Bruno Niezbecki 80
10 Krzysztof Przeorek 77
11 Marcin Lenkiewicz 75
12 Mirosław Kowalski 73
13 Waldemar Büttner 70
14 Krzysztof Czarniecki 66
15 Mariusz Sadłowski 59
16 Krzysztof Sekściński 58
17 Marta Romatowska 56
18 Bronisław Ślęzak 54
19 Piotr Gawrycki 52
20 Jacek Basiński 52
21 Sławomir Kowalczyk 21




Protokół nr 2
Konkurencje karabinowe – karabin CZ kal. 7,62 100 m.




Lp. Nazwisko i Imię Punkty
1 Bruno Niezbecki 73
2 Jerzy Dziokan 73
3 Bronisław Ślęzak 73
4 Piotr Dziokan 70
5 Grzegorz Niezbecki 69
6 Grzegorz Sawicz 68
7 Marcin Mazur 65
8 Marcin Lenkiewicz 65
9 Waldemar Büttner 60
10 Mirosław Kowalski 58
11 Wojciech Dziokan 51
12 Mariusz Sadłowski 48
13 Marta Romatowska 44
14 Krzysztof Czarniecki 41
15 Andrzej Samulowski 40
16 Krzysztof Przeorek 28
17 Krzysztof Sekściński 25
18 Piotr Gawrycki 25
19 Krzysztof Kozłowski 21
20 Jacek Basiński 17
21 Sławomir Kowalczyk 9




Protokół nr 3
Konkurencje karabinowe – karabin CZ kal. 7,62 200 m.




Lp. Nazwisko i Imię Punkty
1 Bruno Niezbecki 49
2 Wojciech Dziokan 49
3 Marcin Mazur 41
4 Marcin Lenkiewicz 39
5 Grzegorz Sawicz 30
6 Krzysztof Przeorek 29
7 Grzegorz Niezbecki 28
8 Piotr Gawrycki 28
9 Bronisław Ślęzak 23
10 Krzysztof Sekściński 23
11 Krzysztof Czarniecki 21
12 Piotr Dziokan 16
13 Andrzej Samulowski 16
14 Krzysztof Kozłowski 15
15 Mirosław Kowalski 12
16 Marta Romatowska 11
17 Jerzy Dziokan 10
18 Jacek Basiński 9
19 Mariusz Sadłowski 7
20 Sławomir Kowalczyk 5
21 Waldemar Büttner 2




Protokół 4
Łącznie konkurencje karabinowe.




Lp. Nazwisko i Imię Łącznie konkurencje karabinowe
1 Bruno Niezbecki 217
2 Marcin Mazur 210
3 Wojciech Dziokan 208
4 Grzegorz Niezbecki 199
5 Piotr Dziokan 196
6 Grzegorz Sawicz 196
7 Marcin Lenkiewicz 194
8 Jerzy Dziokan 184
9 Mirosław Kowalski 168
10 Andrzej Samulowski 161
11 Bronisław Ślęzak 160
12 Krzysztof Przeorek 149
13 Waldemar Büttner 147
14 Krzysztof Czarniecki 138
15 Mariusz Sadłowski 134
16 Marta Romatowska 131
17 Krzysztof Kozłowski 127
18 Krzysztof Sekściński 121
19 Piotr Gawrycki 120
20 Jacek Basiński 93
21 Sławomir Kowalczyk 50




Protokół 5
Strzelba rzutki.




Lp. Nazwisko i Imię Strzelba rzutki
1 Mirosław Kowalski 15
2 Marcin Mazur 10
3 Wojciech Dziokan 10
4 Piotr Dziokan 10
5 Andrzej Samulowski 10
6 Mariusz Sadłowski 10
7 Marta Romatowska 10
8 Bruno Niezbecki 5
9 Grzegorz Niezbecki 5
10 Grzegorz Sawicz 5
11 Marcin Lenkiewicz 5
12 Jerzy Dziokan 5
13 Bronisław Ślęzak 5
14 Krzysztof Przeorek 5
15 Waldemar Büttner 5
16 Krzysztof Czarniecki 5
17 Krzysztof Kozłowski 5
18 Krzysztof Sekściński 5
19 Piotr Gawrycki 5
20 Jacek Basiński 5
21 Sławomir Kowalczyk 5




Protokół 6
Strzelba popery.




Lp. Nazwisko i Imię Strzelba popery
1 Bruno Niezbecki 10
2 Marcin Mazur 10
3 Wojciech Dziokan 10
4 Grzegorz Niezbecki 10
5 Piotr Dziokan 10
6 Grzegorz Sawicz 10
7 Marcin Lenkiewicz 10
8 Jerzy Dziokan 10
9 Mirosław Kowalski 10
10 Andrzej Samulowski 10
11 Krzysztof Przeorek 10
12 Waldemar Büttner 10
13 Mariusz Sadłowski 10
14 Marta Romatowska 10
15 Krzysztof Sekściński 10
16 Piotr Gawrycki 10
17 Jacek Basiński 10
18 Sławomir Kowalczyk 10
19 Bronisław Ślęzak 5
20 Krzysztof Czarniecki 5
21 Krzysztof Kozłowski 5




Protokół 7
Pistolet tor dynamiczny.




Lp. Nazwisko i Imię Pistolet tor dynamiczny
1 Andrzej Samulowski 50
2 Bronisław Ślęzak 50
3 Bruno Niezbecki 50
4 Grzegorz Niezbecki 50
5 Grzegorz Sawicz 50
6 Jacek Basiński 50
7 Jerzy Dziokan 50
8 Krzysztof Czarniecki 50
9 Krzysztof Kozłowski 50
10 Krzysztof Przeorek 50
11 Krzysztof Sekściński 50
12 Marcin Lenkiewicz 50
13 Marcin Mazur 50
14 Mariusz Sadłowski 50
15 Marta Romatowska 50
16 Mirosław Kowalski 50
17 Piotr Dziokan 50
18 Piotr Gawrycki 50
19 Sławomir Kowalczyk 50
20 Waldemar Büttner 50
21 Wojciech Dziokan 50




Protokół 8
Pistolet tarcza 25 m.




Lp. Nazwisko i Imię Punkty
1 Marcin Mazur 96
2 Jerzy Dziokan 88
3 Andrzej Samulowski 77
4 Grzegorz Sawicz 61
5 Marcin Lenkiewicz 52
6 Bronisław Ślęzak 51
7 Piotr Dziokan 46
8 Waldemar Büttner 23
9 Krzysztof Sekściński 23
10 Wojciech Dziokan 20
11 Grzegorz Niezbecki 19
12 Jacek Basiński 13
13 Krzysztof Przeorek 12
14 Piotr Gawrycki 11
15 Bruno Niezbecki 10
16 Mirosław Kowalski 10
17 Mariusz Sadłowski 10
18 Marta Romatowska 10
19 Sławomir Kowalczyk 9
20 Krzysztof Czarniecki 8
21 Krzysztof Kozłowski 8




Protokół 9
Łącznie klasyfikacje pistoletowe.




Lp. Nazwisko i Imię Łącznie klasyfikacje pistoletowe
1 Marcin Mazur 146
2 Jerzy Dziokan 138
3 Andrzej Samulowski 127
4 Grzegorz Sawicz 111
5 Marcin Lenkiewicz 102
6 Bronisław Ślęzak 101
7 Piotr Dziokan 96
8 Waldemar Büttner 73
9 Krzysztof Sekściński 73
10 Wojciech Dziokan 70
11 Grzegorz Niezbecki 69
12 Jacek Basiński 63
13 Krzysztof Przeorek 62
14 Piotr Gawrycki 61
15 Bruno Niezbecki 60
16 Mirosław Kowalski 60
17 Mariusz Sadłowski 60
18 Marta Romatowska 60
19 Sławomir Kowalczyk 59
20 Krzysztof Czarniecki 58
21 Krzysztof Kozłowski 58




Protokół 10
Klasyfikacja generalna, 
konkurencje karabinowe i konkurencje pistoletowe łącznie.




Lp. Nazwisko i Imię Klasyfikacja generalna
1 Marcin Mazur 356
2 Jerzy Dziokan 322
3 Grzegorz Sawicz 307
4 Marcin Lenkiewicz 296
5 Piotr Dziokan 292
6 Andrzej Samulowski 288
7 Wojciech Dziokan 278
8 Bruno Niezbecki 277
9 Grzegorz Niezbecki 268
10 Bronisław Ślęzak 261
11 Mirosław Kowalski 228
12 Waldemar Büttner 220
13 Krzysztof Przeorek 211
14 Krzysztof Czarniecki 196
15 Mariusz Sadłowski 194
16 Krzysztof Sekściński 194
17 Marta Romatowska 191
18 Krzysztof Kozłowski 185
19 Piotr Gawrycki 181
20 Jacek Basiński 156
21 Sławomir Kowalczyk 109




Protokół 11
Karabin długodystansowy  – karabin 300 m.




Lp. Nazwisko i Imię Karabin 300 m
1 Jerzy Dziokan 92,00
2 Grzegorz Niezbecki 91,00
3 Wojciech Dziokan 85,20
4 Piotr Dziokan 85,00
5 Bruno Niezbecki 78,00
6 Andrzej Samulowski 45,00
7 Bronisław Ślęzak 42,00
8 Marcin Lenkiewicz 38,00
9 Marcin Mazur 21,00
10 Waldemar Büttner 12,00




Komunikat zawiera 11 protokołów.
Zawody przeprowadzono zgodnie z regulaminem organizatora, protestów nie składano.





Sędzia Główny

     Jacek Basiński s. kl. II