KLUB Strzelecki GARDA
w Ostródzie
KLUB Strzelecki  MARKSMAN
w Szkocji 
Kopia Kopia Logo okrągłe

PAŹDZIERNIKOWE SPOTKANIE STRZELECKIE
Komunikat klasyfikacyjny 
Ełk, 22.10.2016r.
OBSADA SĘDZIOWSKA
Kierownik Zawodów  Jolanta Kochańska  
Sędzia Główny  Krzysztof Żłobecki 4519/I/15
Sędzia Główny Strzelań  Tomasz Okorski 5685/II/15
Kierownik Biura Obliczeń Kamil Nowakowski  5502/II/14

Protokół nr 1
Pistolet sportowy Psp-5 - strzelanie z pistoletu bocznego zapłonu, 5 strzałów, 25 m




Lp. Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 ROGACZEWSKI Marek MARKSMAN-Szkocja 44
2 GÓRAL Arkadiusz MARKSMAN-Szkocja 35
3 KOWALEWSKI Mariusz MARKSMAN-Szkocja 35
4 KOWALEWSKI Kamil Piotr MARKSMAN-Szkocja 33
5 ŁAPIŃSKI Radosław MARKSMAN-Szkocja 32
6 GLIŃSKI Paweł MARKSMAN-Szkocja 30
7 KOTARSKA Katarzyna MARKSMAN-Szkocja 29
8 BEDNARKO-MŁYNARCZYK Elżbieta MARKSMAN-Szkocja 27
9 KOTARSKI Patryk MARKSMAN-Szkocja 26
10 RYNKIEWICZ Rafał MARKSMAN-Szkocja 26
11 RYNKIEWICZ Karol MARKSMAN-Szkocja 26
12 LACH Konrad MARKSMAN-Szkocja 25
13 KAMIŃSKI Bogusław MARKSMAN-Szkocja 24
14 WOJDACKI Tomasz MARKSMAN-Szkocja 23
15 PŁOŃSKI Paweł MARKSMAN-Szkocja 21
16 PIWOWARSKI Krzysztof GARDA-Ostróda 21
17 JUREWICZ Magdalena MARKSMAN-Szkocja 21
18 PONOMARCZYK Agnieszka GARDA-Ostróda 19
19 BOZIO Jacek MARKSMAN-Szkocja 19
20 KRYSZKIEWICZ Adam MARKSMAN-Szkocja 17
21 RAWSKI Hubert OBUCHOWO-Nowy Dwór 17
22 MIRONOWICZ Szymon MARKSMAN-Szkocja 14
23 MŁYNARCZYK Grzegorz MARKSMAN-Szkocja 14
24 RADZIWON Michał GARDA-Ostróda 14
25 JUREWICZ  Arkadiusz MARKSMAN-Szkocja 14
26 ŁANKIEWICZ Marceli MARKSMAN-Szkocja 13
27 GARDOCKI Grzegorz MARKSMAN-Szkocja 12
28 MIELECKI Paweł MARKSMAN-Szkocja 12
29 CIECIERSKI Henryk GARDA-Ostróda 7




Protokół nr 2
Strzelba gładkolufowa - strzelanie do 5 popperów




Lp. Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 BOZIO Jacek MARKSMAN-Szkocja 5
2 CIECIERSKI Henryk GARDA-Ostróda 5
3 GARDOCKI Grzegorz MARKSMAN-Szkocja 5
4 GÓRAL Arkadiusz MARKSMAN-Szkocja 5
5 JUREWICZ  Arkadiusz MARKSMAN-Szkocja 5
6 JUREWICZ Magdalena MARKSMAN-Szkocja 5
7 KAMIŃSKI Bogusław MARKSMAN-Szkocja 5
8 KOTARSKA Katarzyna MARKSMAN-Szkocja 5
9 KOTARSKI Patryk MARKSMAN-Szkocja 5
10 KOWALEWSKI Kamil Piotr MARKSMAN-Szkocja 5
11 KOWALEWSKI Mariusz MARKSMAN-Szkocja 5
12 KRYSZKIEWICZ Adam MARKSMAN-Szkocja 5
13 LACH Konrad MARKSMAN-Szkocja 5
14 ŁANKIEWICZ Marceli MARKSMAN-Szkocja 5
15 ŁAPIŃSKI Radosław MARKSMAN-Szkocja 5
16 MIELECKI Paweł MARKSMAN-Szkocja 5
17 MIRONOWICZ Szymon MARKSMAN-Szkocja 5
18 MŁYNARCZYK Grzegorz MARKSMAN-Szkocja 5
19 PŁOŃSKI Paweł MARKSMAN-Szkocja 5
20 PONOMARCZYK Agnieszka GARDA-Ostróda 5
21 RADZIWON Michał GARDA-Ostróda 5
22 RAWSKI Hubert OBUCHOWO-Nowy Dwór 5
23 RYNKIEWICZ Karol MARKSMAN-Szkocja 5
24 RYNKIEWICZ Rafał MARKSMAN-Szkocja 5
25 WOJDACKI Tomasz MARKSMAN-Szkocja 5
26 GLIŃSKI Paweł MARKSMAN-Szkocja 5
27 PIWOWARSKI Krzysztof GARDA-Ostróda 5
28 BEDNARKO-MŁYNARCZYK Elżbieta MARKSMAN-Szkocja 4
29 ROGACZEWSKI Marek MARKSMAN-Szkocja 4




Protokół nr 3 
Karabin sportowy Ksp-5 - karabin bocznego zapłonu 




Lp. Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 KOWALEWSKI Kamil Piotr MARKSMAN-Szkocja 53
2 WOJDACKI Tomasz MARKSMAN-Szkocja 46
3 ŁAPIŃSKI Radosław MARKSMAN-Szkocja 44
4 KOWALEWSKI Mariusz MARKSMAN-Szkocja 43
5 MŁYNARCZYK Grzegorz MARKSMAN-Szkocja 42
6 RADZIWON Michał GARDA-Ostróda 42
7 RAWSKI Hubert OBUCHOWO-Nowy Dwór 42
8 KOTARSKI Patryk MARKSMAN-Szkocja 42
9 RYNKIEWICZ Rafał MARKSMAN-Szkocja 41
10 RYNKIEWICZ Karol MARKSMAN-Szkocja 40
11 GÓRAL Arkadiusz MARKSMAN-Szkocja 40
12 PŁOŃSKI Paweł MARKSMAN-Szkocja 38
13 ŁANKIEWICZ Marceli MARKSMAN-Szkocja 38
14 JUREWICZ Magdalena MARKSMAN-Szkocja 37
15 PONOMARCZYK Agnieszka GARDA-Ostróda 37
16 BOZIO Jacek MARKSMAN-Szkocja 37
17 MIELECKI Paweł MARKSMAN-Szkocja 36
18 ROGACZEWSKI Marek MARKSMAN-Szkocja 35
19 JUREWICZ  Arkadiusz MARKSMAN-Szkocja 35
20 KOTARSKA Katarzyna MARKSMAN-Szkocja 33
21 LACH Konrad MARKSMAN-Szkocja 33
22 GLIŃSKI Paweł MARKSMAN-Szkocja 32
23 GARDOCKI Grzegorz MARKSMAN-Szkocja 31
24 BEDNARKO-MŁYNARCZYK Elżbieta MARKSMAN-Szkocja 29
25 PIWOWARSKI Krzysztof GARDA-Ostróda 28
26 MIRONOWICZ Szymon MARKSMAN-Szkocja 27
27 KAMIŃSKI Bogusław MARKSMAN-Szkocja 20
28 KRYSZKIEWICZ Adam MARKSMAN-Szkocja 13
29 CIECIERSKI Henryk GARDA-Ostróda 10




Komunikat zawiera trzy protokoły. Zawody przeprowadzono według regulaminu 
organizatora. Protestów nie składano. 






Sędzia Główny 


Krzysztof Żłobecki s. kl. I