KLUB Strzelecki GARDA
w Ostródzie
Kopia Kopia Logo okrągłe

118 ZAWODY STRZELECKIE
Komunikat klasyfikacyjny 
Kaczory, Marcinkowo, Wieściczowice, Wyszków 
20 listopada 2016r. 
OBSADA SĘDZIOWSKA
Sędzia Główny  Jerzy Cieśla  1511/I/11
Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej Janusz Kopański  1512/I/16
Sędzia główny strzelań karabinowych  Bogułsaw Parol  5687/II/15
Sędzia stanowiskowy Leszek Naworski  1548/I/13
Sędzia stanowiskowy  Robert Pawlak  6713/III/15
Sędzia stanowiskowy Grzegorz Zajda 7293/III/15
Sędzia główny strzelań pistoletowych  Tomasz Okorski  5685/II/15
Sędzia stanowiskowy  Hubert Kieć  7295/III/15
Sędzia stanowiskowy  Mirosław Kieć  6712/III/15
Sędzia stanowiskowy Gerard Masznicz 6714/III/15
Sędzia techniczny Sylwester Deptuła  
Sędzia główny strzelań pistoletowo-strzelb. Robert Lipowski  2458/I/13
Sędzia stanowiskowy Grzegorz Banach 6901/III/15
Sędzia stanowiskowy  Jarosław Kamiński 7294/III/15
Sędzia stanowiskowy Mariusz Stępka  5717/II/16
Sędzia techniczny  Jarosław Lewandowski   
Sędzia główny strzelań Marcinkowo  M. Jaroszyński-Wolfram 2456/I/15
Sędzia stanowiskowy Adamski Dariusz  5921/III/13
Sędzia stanowiskowy Przemysław Mohr 7527/III/16
Sędzia stanowiskowy Paweł Zuzga s. kl. III
Sędzia techniczny Paweł Samojło   
Sędzia techniczny Mariusz Zuzga  
Sędzia główny strzelań Wieściszowice Przemysław Kołodziej  s. kl. II
Sędzia stanowiskowy  Sylwester Daniszewski  s. kl. II
Sędzia stanowiskowy  Remigiusz Betlej s. kl. III
Sędzia stanowiskowy  Roman Baranowski  s. kl. III
Sędzia stanowiskowy  Krzysztof Król s. kl. III
Sędzia stanowiskowy  Andrzej Sikora s. kl. III
Sędzia stanowiskowy  Sebastian Wójcik s. kl. III
Sędzia stanowiskowy  Wojciech Bogdański s. kl. III
Sędzia stanowiskowy  Daniel Zarzycki  s. kl. III
Sędzia stanowiskowy  Szymon Zarzycki  s. kl. III
Sędzia stanowiskowy  Robert Zarzycki s. kl. III
Sędzia stanowiskowy  Tadeusz Zarzycki  s. kl. III
Sędzia stanowiskowy  Paweł Płusa s. kl. III
Sędzia stanowiskowy  Patrycjusz Kołodziej s. kl. III
Sędzia stanowiskowy  Grzegorz Ataryk  s. kl. III
Sędzia stanowiskowy  Tomasz Feliksiak  s. kl. III
Sędzia stanowiskowy  Sławomir Przybylski  s. kl. III
Sędzia oceniający Anita Kołodziej  s. kl. II
Sędzia główny strzelań Wyszków Sergiusz Ścięgosz 0212/II/07
Kierownik Biura Obliczeń  Krzysztof Żłobecki  4519/I/15
Sędzia biura obliczeń  Robert Horodyłowski  1529/III/07
Sędzia biura obliczeń  Artur Łaganowski  6920/III/15
Sędzia biura obliczeń  Artur Dubicki 2449/I/15
Sędzia biura obliczeń  Robert Grzegolec 7785/III/16
Sędzia techniczny Jarosław Bukowiecki   
Sędzia techniczny Agnieszka Anfulecka    


Protokół nr 1
Tor pistoletowo – strzelbowy  - strzelanie na czas z pistoletu centralnego zapłonu
i strzelby gładkolufowej





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Czas Uwagi
1 DREWNIAK  Wojciech GARDA-Ostróda 63,88  
2 CIECHOWSKI Rafał GARDA-Ostróda 64,12  
3 NOWACZYK Piotr GARDA-Ostróda 64,48  
4 SZEPELAK Tomasz GARDA-Ostróda 66,79  
5 JAKUBOWSKI Paweł GARDA-Ostróda 67,65  
6 WĘGRZYNOWICZ Leszek GOŚĆ 74,30  
7 RAJCZAK Adam GARDA-Ostróda 74,45  
8 SKOWRON Andrzej GARDA-Ostróda 74,68  
9 SAWICKI Przemysław GARDA-Ostróda 75,04  
10 PORYCKI Michał GARDA-Ostróda 78,26  
11 ŁAGANOWSKI Artur GARDA-Ostróda 80,92  
12 HORODYŁOWSKI Robert GARDA-Ostróda 83,47  
13 SOCHACKI Artur GARDA-Ostróda 83,64  
14 ZIELIŃSKI Andrzej GARDA-Ostróda 91,25  
15 TARGOŃSKI Rafał GARDA-Ostróda 91,57  
16 POPOW Paweł GARDA-Ostróda 93,89  
17 NAWORSKI Bartosz GOŚC 94,36  
18 CYGAN Mirosław GARDA-Ostróda 96,14  
19 KRAFT Marcin GARDA-Ostróda 96,58  
20 OTULAK Teodor GARDA-Ostróda 98,39  
21 MIECZKOWSKI Karol GOŚĆ 99,30  
22 GARBULIŃSKI Krzysztof ZKS-Warszawa 101,45  
23 WÓJTOWICZ Krzysztof GARDA-Ostróda 103,80  
24 BUKOWIECKI Jarosław GARDA-Ostróda 105,08  
25 JAMIOŁKOWSKI Maciej GARDA-Ostróda 107,78  
26 WAŁACHOWSKI Mariusz ZAWISZA-Bydgoszcz 110,30  
27 ZALEWSKI Paweł GARDA-Ostróda 111,88  
28 KWIATKOWSKI Filip GARDA-Ostróda 113,28  
29 DAROCHA Dominik GARDA-Ostróda 113,30  
30 OLSZEWSKI Michał GARDA-Ostróda 114,20  
31 BARTNIK Maciej GARDA-Ostróda 118,19  
32 CIEMIĘGA Zbigniew GARDA-Ostróda 121,10  
33 MILCZARCZYK Krzysztof GARDA-Ostróda 125.38  
34 GRZYB Tomasz GARDA-Ostróda 125,91  
35 MURAWSKI Sylwester GARDA-Ostróda 128,00  
36 BANASIK Andrzej GARDA-Ostróda 133,00  
37 RAPA Rafał GARDA-Ostróda 136,22  
38 PUTKIEWICZ Daniel GARDA-Ostróda 139,20  
39 ŻUK Jerzy  GARDA-Ostróda 141,22  
40 WRONKA Grzegorz GARDA-Ostróda 142,61  
41 PSZENNY Paweł GARDA-Ostróda 144,63  
42 WÓJCIAK Małgorzata GARDA-Ostróda 145,80  
43 ROK Tomasz GARDA-Ostróda 152,06  
44 PERLIK Jarosław GARDA-Ostróda 155,89  
45 KORZENIEWSKI Oleg GARDA-Ostróda 156,40  
46 ZAJDA Grzegorz GARDA-Ostróda 160,70  
47 BANACH  Grzegorz GARDA-Ostróda 163,50  
48 ZALEWSKI Bartłomiej GARDA-Ostróda 166,70  
49 KONATOWSKI Łukasz GARDA-Ostróda 168,45  
50 ZAWIDZKI  Krzysztof GARDA-Ostróda 169,70  
51 CHOJECKI Marcin GOŚĆ 170,20  
52 ALEKSANDROWICZ Maciej GARDA-Ostróda 174,10  
53 KIEĆ Mirosław GARDA-Ostróda 175,20  
54 SKOWRON Sławomir GARDA-Ostróda 179,00  
55 ULAS Romuald GARDA-Ostróda 183,70  
56 KRUTCZENKO Jerzy GARDA-Ostróda 185,10  
57 KUCHNIO Piotr GOŚĆ 188,60  
58 SIWEK  Konrad GARDA-Ostróda 212,00  
59 URBANIAK Maciej GARDA-Ostróda 215,40  
60 ZNEYKUS Artur GARDA-Ostróda 219,90  
61 ANTROPIK Jacek GOŚĆ 238.09  
62 KAMIŃSKI Jarosław GARDA-Ostróda 240,90  
63 CHEŁSTOWSKA Ewa GOŚĆ 276,60  
  HAMERNIK Jacek GARDA-Ostróda DSQ DSQ
  MASZNICZ Gerard GARDA-Ostróda DNS DNS
  KIEĆ Hubert GOŚĆ DNS DNS
  PAWLAK Robert GARDA-Ostróda DNS DNS





Protokół nr 2
Biatlonki I – strzelanie z karabinu bocznego zapłonu z otwartymi przyrządami celowniczymi
do biatlonek, 15 strzałów, postawa stojąc, odległość 50 m.





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty  
1 NOWACKI Krzysztof GARDA-Ostróda 14  
2 CIECHOWSKI Rafał GARDA-Ostróda 13  
2 KRUSZEWSKI Maciej GOŚĆ 13  
3 MICHALSKI Maciej GARDA-Ostróda 11  
3 RAJCZAK Adam GARDA-Ostróda 11  
3 NAWORSKI Bartosz GOŚC 11  
4 KORZENIEWSKI Oleg GARDA-Ostróda 10  
4 HORODYŁOWSKI Robert GARDA-Ostróda 10  
4 GAIK Damian GARDA-Ostróda 10  
5 BAGIŃSKI Bolesław GARDA-Ostróda 9  
5 JAKUBOWSKI Paweł GARDA-Ostróda 9  
5 JAKUSZ DE GOSTOMSKI Kamil GARDA-Ostróda 9  
5 ŁUGIEWICZ  Tomasz GARDA-Ostróda 9  
5 MATYCH Marek GARDA-Ostróda 9  
5 SMOSARSKI Dariusz GARDA-Ostróda 9  
5 SOCHACKI Artur GARDA-Ostróda 9  
5 KWIATKOWSKI Filip GARDA-Ostróda 9  
5 SKARŻYŃSKI Wojciech GARDA-Ostróda 9  
5 WIERZBICKI Krzysztof GARDA-Ostróda 9  
5 WÓJCIAK Małgorzata GARDA-Ostróda 9  
5 STĘPKA Mariusz GARDA-Ostróda 9  
6 GORCZYCA Tomasz GARDA-Ostróda 8  
6 PUTKIEWICZ Daniel GARDA-Ostróda 8  
6 SZYPRITT Sławomir GARDA-Ostróda 8  
6 ŻŁOBECKI Krzysztof GARDA-Ostróda 8  
6 KIEĆ Hubert GOŚĆ 8  
6 PAWLAK Robert GARDA-Ostróda 8  
6 DREWNIAK Jarosław GARDA-Ostróda 8  
6 KIEĆ Mirosław GARDA-Ostróda 8  
7 ALEKSANDROWICZ Maciej GARDA-Ostróda 7  
7 KRAFT Marcin GARDA-Ostróda 7  
7 OLSZEWSKI Michał GARDA-Ostróda 7  
7 RAPA Rafał GARDA-Ostróda 7  
7 ZALEWSKI Paweł GARDA-Ostróda 7  
7 ŻUK Jerzy  GARDA-Ostróda 7  
7 MALINOWSKI Marek GOŚĆ 7  
7 KAMIŃSKI Jarosław GARDA-Ostróda 7  
8 DUBIŃSKI Łukasz GARDA-Ostróda 6  
8 GRZEGOLEC Robert GARDA-Ostróda 6  
8 GRZELAK  Jacek GARDA-Ostróda 6  
8 LISZEWSKI Tomasz GARDA-Ostróda 6  
8 MURAWSKI Sylwester GARDA-Ostróda 6  
8 WRONKA Grzegorz GARDA-Ostróda 6  
8 BORKOWSKI Waldemar GARDA-Ostróda 6  
8 KONDRAT Łukasz GARDA-Ostróda 6  
9 BANACH  Grzegorz GARDA-Ostróda 5  
9 BUCZAK Leszek GARDA-Ostróda 5  
9 KLIMEK Stanisław GARDA-Ostróda 5  
9 KONATOWSKI Łukasz GARDA-Ostróda 5  
9 POPOW Paweł GARDA-Ostróda 5  
9 ZALEWSKI Bartłomiej GARDA-Ostróda 5  
9 KUREK Paweł GARDA-Ostróda 5  
9 KUCHNIO Piotr GOŚĆ 5  
9 JAGŁA Mariusz GARDA-Ostróda 5  
9 ANTROPIK Jacek GOŚĆ 5  
9 DAROCHA Dominik GARDA-Ostróda 5  
10 HAMERNIK Jacek GARDA-Ostróda 4  
10 MACZUKIN Tomasz GARDA-Ostróda 4  
10 POJAWA Wojciech GARDA-Ostróda 4  
10 PRYT Piotr GARDA-Ostróda 4  
10 PERLIK Jarosław GARDA-Ostróda 4  
10 MIECZKOWSKI Karol GOŚĆ 4  
10 KRUTCZENKO Jerzy GARDA-Ostróda 4  
10 DZIEŻA Anna GARDA-Ostróda 4  
10 OTULAK Teodor GARDA-Ostróda 4  
10 SZYMANOWSKI Łukasz GARDA-Ostróda 4  
10 PSZENNY Paweł GARDA-Ostróda 4  
10 ŁADA Paweł GARDA-Ostróda 4  
11 LAZARSKI Janusz GARDA-Ostróda 3  
11 MASZNICZ Gerard GARDA-Ostróda 3  
11 NOWACZYK Piotr GARDA-Ostróda 3  
11 FEDYNA Bernard GOŚĆ 3  
11 WĘGRZYNOWICZ Leszek GOŚĆ 3  
11 KRUTCZENKO Marcin GARDA-Ostróda 3  
12 BARTNIK Maciej GARDA-Ostróda 2  
12 GRZYB Tomasz GARDA-Ostróda 2  
12 KUTERA Adam GOŚĆ 2  
12 KWAŚNIK Grzegorz GARDA-Ostróda 2  
12 SIWEK  Konrad GARDA-Ostróda 2  
12 ULAS Romuald GARDA-Ostróda 2  
12 BORKOWSKI Marek GARDA-Ostróda 2  
12 SZWARCZAK Krzysztof GARDA-Ostróda 2  
12 CHOJECKI Marcin GOŚĆ 2  
12 ZAJDA Grzegorz GARDA-Ostróda 2  
12 NAWORSKI Leszek GARDA-Ostróda 2  
13 ORGANIŚCIAK Stanisław GARDA-Ostróda 1  
13 POMAGIEL Jerzy GOŚĆ 1  
13 SINICA Arkadiusz GARDA-Ostróda 1  
14 JAKUBOWSKI Zenon GARDA-Ostróda 0  
14 KOWALSKI Leszek GARDA-Ostróda 0  
14 ZAWIDZKI  Krzysztof GARDA-Ostróda 0  
14 ZNEYKUS Artur GARDA-Ostróda 0  
14 CHŁESTOWSKA Ewa GOŚĆ 0  
14 GIELNIEWSKI Wiesław GOŚĆ 0  
14 BENDYK Tomasz GOŚĆ 0  
14 MILCZARCZYK Krzysztof GARDA-Ostróda 0  





Protokół nr 3
Pistolet centralnego zapłonu – strzelanie z pistoletu w ograniczonym limicie czasowym 
połączone z wymianą magazynka, 20 strzałów, odległość 20 m, tarcza TS-9 (biały francuz)





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty Uwagi
1 CIECHOWSKI Rafał GARDA-Ostróda 80  
2 KRAFT Marcin GARDA-Ostróda 71  
2 SZYPRITT Sławomir GARDA-Ostróda 71  
3 NOWACKI Krzysztof GARDA-Ostróda 67  
4 SAWICKI Przemysław GARDA-Ostróda 63  
5 ŁAGANOWSKI Artur GARDA-Ostróda 60  
6 KWIATKOWSKI Filip GARDA-Ostróda 59  
7 HORODYŁOWSKI Robert GARDA-Ostróda 58  
8 DREWNIAK  Wojciech GARDA-Ostróda 56  
9 NOWACZYK Piotr GARDA-Ostróda 47  
9 MIECZKOWSKI Karol GOŚĆ 47  
10 NAWORSKI Bartosz GOŚC 45  
11 ZIELIŃSKI Andrzej GARDA-Ostróda 42  
12 GRZEGOLEC Robert GARDA-Ostróda 41  
12 ŻŁOBECKI Krzysztof GARDA-Ostróda 41  
12 DEPTUŁA Sylwester GOŚĆ 41  
13 WĘGRZYNOWICZ Leszek GOŚĆ 40  
14 GAIK Damian GARDA-Ostróda 38  
15 OTULAK Teodor GARDA-Ostróda 37  
16 JAKUBOWSKI Paweł GARDA-Ostróda 36  
17 JAMIOŁKOWSKI Maciej GARDA-Ostróda 35  
18 WÓJTOWICZ Krzysztof GARDA-Ostróda 33  
18 ZAJDA Grzegorz GARDA-Ostróda 33  
19 SOCHACKI Artur GARDA-Ostróda 32  
19 CYGAN Mirosław GARDA-Ostróda 32  
20 CIEMIĘGA Zbigniew GARDA-Ostróda 31  
20 WRONKA Grzegorz GARDA-Ostróda 31  
21 FEDYNA Bernard GOŚĆ 30  
21 TARGOŃSKI Rafał GARDA-Ostróda 30  
22 OLSZEWSKI Michał GARDA-Ostróda 27  
22 MALINOWSKI Marek GOŚĆ 27  
22 PSZENNY Paweł GARDA-Ostróda 27  
23 PUTKIEWICZ Daniel GARDA-Ostróda 25  
23 SMOSARSKI Dariusz GARDA-Ostróda 25  
23 DAROCHA Dominik GARDA-Ostróda 25  
24 MASZNICZ Gerard GARDA-Ostróda 24  
25 KLIMEK Stanisław GARDA-Ostróda 23  
25 DREWNIAK Jarosław GARDA-Ostróda 23  
26 ULAS Romuald GARDA-Ostróda 22  
27 SZYMAŃSKI Adam GARDA-Ostróda 21  
28 WAŁACHOWSKI Mariusz ZAWISZA-Bydgoszcz 19  
28 KAMIŃSKI Jarosław GARDA-Ostróda 19  
29 POPOW Paweł GARDA-Ostróda 18  
30 BANACH  Grzegorz GARDA-Ostróda 16  
30 ZALEWSKI Paweł GARDA-Ostróda 16  
30 ANTROPIK Jacek GOŚĆ 16  
31 GRZYB Tomasz GARDA-Ostróda 15  
31 MURAWSKI Sylwester GARDA-Ostróda 15  
31 ROK Tomasz GARDA-Ostróda 15  
31 PERLIK Jarosław GARDA-Ostróda 15  
32 ALEKSANDROWICZ Maciej GARDA-Ostróda 14  
32 GARBULIŃSKI Krzysztof ZKS-Warszawa 14  
33 CHUMOWICZ Bartosz GOŚĆ 12  
33 SIWEK  Konrad GARDA-Ostróda 12  
33 SINICA Arkadiusz GARDA-Ostróda 12  
34 GORCZYCA Tomasz GARDA-Ostróda 11  
34 KORZENIEWSKI Oleg GARDA-Ostróda 11  
34 KOWALSKI Leszek GARDA-Ostróda 11  
35 BUKOWIECKI Jarosław GARDA-Ostróda 10  
35 KWAŚNIK Grzegorz GARDA-Ostróda 10  
35 DZIEŻA Anna GARDA-Ostróda 10  
35 WÓJCIAK Małgorzata GARDA-Ostróda 10  
36 BARTNIK Maciej GARDA-Ostróda 9  
37 LISZEWSKI Tomasz GARDA-Ostróda 8  
37 ZAWIDZKI  Krzysztof GARDA-Ostróda 8  
37 JAGŁA Mariusz GARDA-Ostróda 8  
37 KONDRAT Łukasz GARDA-Ostróda 8  
38 MICHALSKI Maciej GARDA-Ostróda 7  
38 CHEŁSTOWSKA Ewa GOŚĆ 7  
39 BAGIŃSKI Bolesław GARDA-Ostróda 6  
39 ŁUGIEWICZ  Tomasz GARDA-Ostróda 6  
39 ZALEWSKI Bartłomiej GARDA-Ostróda 6  
39 PAWLAK Robert GARDA-Ostróda 6  
40 DUBIŃSKI Łukasz GARDA-Ostróda 5  
40 JAKUSZ DE GOSTOMSKI Kamil GARDA-Ostróda 5  
40 KIEĆ Hubert GOŚĆ 5  
41 BUCZAK Leszek GARDA-Ostróda 4  
41 HAMERNIK Jacek GARDA-Ostróda 4  
41 KUTERA Adam GOŚĆ 4  
41 LAZARSKI Janusz GARDA-Ostróda 4  
41 MACZUKIN Tomasz GARDA-Ostróda 4  
41 URBANIAK Maciej GARDA-Ostróda 4  
41 KRUTCZENKO Jerzy GARDA-Ostróda 4  
41 DUBICKA Iwona GOŚĆ 4  
41 KUCHNIO Piotr GOŚĆ 4  
41 SZYMANOWSKI Łukasz GARDA-Ostróda 4  
41 ŁADA Paweł GARDA-Ostróda 4  
32 GRZELAK  Jacek GARDA-Ostróda 2  
32 KONATOWSKI Łukasz GARDA-Ostróda 2  
32 KOPAŃSKI  Janusz GARDA-Ostróda 2  
32 POJAWA Wojciech GARDA-Ostróda 2  
32 ŻUK Jerzy  GARDA-Ostróda 2  
32 SKARŻYŃSKI Wojciech GARDA-Ostróda 2  
32 MILCZARCZYK Krzysztof GARDA-Ostróda 2  
32 CHOJECKI Marcin GOŚĆ 2  
32 WIERZBICKI Krzysztof GARDA-Ostróda 2  
32 LEWICKI Jerzy GOŚĆ 2  
32 BORKOWSKI Waldemar GARDA-Ostróda 2  
32 STĘPKA Mariusz GARDA-Ostróda 2  
33 KIEĆ Mirosław GARDA-Ostróda 0  
33 ŁATOSZ Katarzyna GARDA-Ostróda 0  
33 PRYT Piotr GARDA-Ostróda 0  
33 ZNEYKUS Artur GARDA-Ostróda 0  
33 ORGANIŚCIAK Stanisław GARDA-Ostróda 0  
33 BORKOWSKI Marek GARDA-Ostróda 0  
33 BENDYK Tomasz GOŚĆ 0  
33 SZWARCZAK Krzysztof GARDA-Ostróda 0  
33 KRUTCZENKO Mariusz GARDA-Ostróda 0  
33 KRUSZEWSKI Maciej GOŚĆ 0  
  POMAGIEL Jerzy GOŚĆ DQ DQ





Protokół nr 4
Biatlonki II – strzelanie z karabinu bocznego zapłonu z przeziernikowymi przyrządami

celowniczymi, 15 strzałów, postawa stojąc, odległość 50 m





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty Uwagi
1 TARGOŃSKI Rafał GARDA-Ostróda 13  
2 JAMIOŁKOWSKI Maciej GARDA-Ostróda 12  
2 CYGAN Mirosław GARDA-Ostróda 12  
2 PAWLAK Robert GARDA-Ostróda 12  
3 ZIELIŃSKI Andrzej GARDA-Ostróda 11  
4 BUKOWIECKI Jarosław GARDA-Ostróda 8  
4 ŁAGANOWSKI Artur GARDA-Ostróda 8  
5 CHUMOWICZ Bartosz GOŚĆ 7  
5 SAWICKI Przemysław GARDA-Ostróda 7  
6 ANTROPIK Jacek GOŚĆ 6  
7 URBANIAK Maciej GARDA-Ostróda 0  





Protokół nr 5
Karabin sportowy Ksp-15 – strzelanie z karabinu sportowego z przeziernikowymi przyrządami celowniczymi do tarcz papierowych, postawa stojąc, 5 strzałów

celowniczymi do tarcz papierowych, postawa stojąc, 5 strzałów





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty Uwagi
1 MASZNICZ Gerard GARDA-Ostróda 38  
2 ANTROPIK Jacek GOŚĆ 14  
3 ZAJDA Grzegorz GARDA-Ostróda 13  
4 KAMIŃSKI Jarosław GARDA-Ostróda 4  
4 NAWORSKI Leszek GARDA-Ostróda 4  





Protokół 6
Strzelba I – strzelanie ze strzelby gładkolufowej do 5 metalowych celów reaktywnych





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty Uwagi
1 ZALEWSKI Paweł GARDA-Ostróda 5  
2 DEPTUŁA Sylwester GOŚĆ 5  
3 MILCZARCZYK Krzysztof GARDA-Ostróda 4  
3 DAROCHA Dominik GARDA-Ostróda 4  
3 SINICA Arkadiusz GARDA-Ostróda 4  
4 BAGIŃSKI Bolesław GARDA-Ostróda 3  
4 KWAŚNIK Grzegorz GARDA-Ostróda 3  
4 OKORSKI Tomasz GARDA-Ostróda 3  
4 ZALEWSKI Bartłomiej GARDA-Ostróda 3  
4 FEDYNA Bernard GOŚĆ 3  
5 DUBIŃSKI Łukasz GARDA-Ostróda 2  
5 SAWICKI Przemysław GARDA-Ostróda 2  
5 ŻŁOBECKI Krzysztof GARDA-Ostróda 2  
5 BENDYK Tomasz GOŚĆ 2  
5 HORODYŁOWSKI Robert GARDA-Ostróda 2  
5 KONDRAT Łukasz GARDA-Ostróda 2  
5 PSZENNY Paweł GARDA-Ostróda 2  
5 KIEĆ Mirosław GARDA-Ostróda 2  
5 ŁADA Paweł GARDA-Ostróda 2  
6 GRZELAK  Jacek GARDA-Ostróda 1  
6 MICHALSKI Maciej GARDA-Ostróda 1  
6 MURAWSKI Sylwester GARDA-Ostróda 1  
7 KIEĆ Hubert GOŚĆ 0  
7 ANFULECKA Agnieszka GOŚĆ 0  





Protokół 7
Pistolet centralnego zapłonu, odległość 20 metrów, 15 strzałów do metalowych celów

reaktywnych i tarczy TS-4





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty Uwagi
1 ADAMSKI Dariusz SNAJPER-Mrągowo 163  
1 PRUSZYŃSKI Wojciech SNAJPER-Mrągowo 163  
2 GROSZKOWSKI Krzysztof GOŚĆ 146  
3 KUSZ Roman SNAJPER-Mrągowo 142  
4 KRASNOWSKI Jerzy SNAJPER-Mrągowo 125  
5 JUREK Zygmunt GOŚĆ 114  
5 OLENDER PAWEŁ SNAJPER-Mrągowo 114  
6 PIERSA Emilian SNAJPER-Mrągowo 111  
7 SAMOJŁO Paweł SNAJPER-Mrągowo 110  
8 WASZKIEWICZ Maciej GOŚĆ 109  
9 KUSZ Małgorzata SNAJPER-Mrągowo 103  
10 PIEŃKOWSKI Radosław SNAJPER-Mrągowo 102  
11 OLENDER Sławomir SNAJPER-Mrągowo 100  
11 BIAŁOCHLEB Marcin SNAJPER-Mrągowo 100  
12 SIKORA Łukasz SNAJPER-Mrągowo 97  
13 KUBERSKA Klaudia SNAJPER-Mrągowo 75  
14 ZUZGA Paweł SNAJPER-Mrągowo 72  
15 ZUZGA MARIUSZ SNAJPER-Mrągowo 70  
16 ZIUZIA Stanisław SNAJPER-Mrągowo 62  
17 DRĄŻKOWSKI Franciszek SNAJPER-Mrągowo 60  
17 MROWIEC Michał SNAJPER-Mrągowo 60  
17 OLENDER Wojciech SNAJPER-Mrągowo 60  
18 OLENDER Bartłomiej SNAJPER-Mrągowo 40  
19 DASZKIEWICZ Adam SNAJPER-Mrągowo 1  





Protokół nr 8
Strzelba II – strzelanie na czas ze strzelby gładkolufowej do 6 celów metalowych połączone

z ładowaniem broni, odległość 15 metrów





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Czas Uwagi
1 ZUZGA Paweł SNAJPER-Mrągowo 13,58  
2 ADAMSKI Dariusz SNAJPER-Mrągowo 14,62  
3 PIEŃKOWSKI Radosław SNAJPER-Mrągowo 18,32  
4 PIERSA Emilian SNAJPER-Mrągowo 20,82  
5 SIKORA Łukasz SNAJPER-Mrągowo 21,29  
6 JAROSZYŃSKI WOLFRAM Michał SNAJPER-Mrągowo 24,84  
7 PRUSZYŃSKI Wojciech SNAJPER-Mrągowo 25,22  
8 KUSZ Roman SNAJPER-Mrągowo 25,25  
9 OLENDER Wojciech SNAJPER-Mrągowo 25,38  
10 SAMOJŁO Paweł SNAJPER-Mrągowo 26,13  
11 ZUZGA MARIUSZ SNAJPER-Mrągowo 27,61  
12 KRASNOWSKI Jerzy SNAJPER-Mrągowo 28,29  
13 MROWIEC Michał SNAJPER-Mrągowo 28,84  
14 OLENDER Bartłomiej SNAJPER-Mrągowo 30,25  
15 OLENDER PAWEŁ SNAJPER-Mrągowo 30,99  
16 WASZKIEWICZ Maciej GOŚĆ 34,77  
17 OLENDER Sławomir SNAJPER-Mrągowo 39,01  
18 KUSZ Małgorzata SNAJPER-Mrągowo 41,00  
19 BIAŁOCHLEB Marcin SNAJPER-Mrągowo 41,31  
20 DRĄŻKOWSKI Franciszek SNAJPER-Mrągowo 41,84  
21 DASZKIEWICZ Adam SNAJPER-Mrągowo 59,80  





Protokół nr 9
Karabin sportowy – strzelanie z karabinu bocznego zapłonu z otwartymi przyrządami

celowniczymi, 15 strzałów (5 próbnych, 10 ocenianych), 
odległość 100 metrów, tarcza TS-4





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty Uwagi
1 JUREK Zygmunt GOŚĆ 97  
2 KUSZ Roman SNAJPER-Mrągowo 96  
3 SIKORA Łukasz SNAJPER-Mrągowo 94  
4 PRZYBYCIEŃ Krzysztof GOŚĆ 93  
5 GROSZKOWSKI Krzysztof GOŚĆ 92  
6 JAROSZYŃSKI WOLFRAM Michał SNAJPER-Mrągowo 91  
6 PRUSZYŃSKI Wojciech SNAJPER-Mrągowo 91  
6 SAMOJŁO Paweł SNAJPER-Mrągowo 91  
7 ADAMSKI Dariusz SNAJPER-Mrągowo 90  
7 KUSZ Małgorzata SNAJPER-Mrągowo 90  
8 BIAŁOCHLEB Marcin SNAJPER-Mrągowo 88  
9 WASZKIEWICZ Mirosław GOŚĆ 87  
10 ZUZGA MARIUSZ SNAJPER-Mrągowo 86  
11 WASZKIEWICZ Maciej GOŚĆ 84  
12 OLENDER PAWEŁ SNAJPER-Mrągowo 83  
12 OLENDER Wojciech SNAJPER-Mrągowo 83  
12 ZUZGA Paweł SNAJPER-Mrągowo 83  
13 DRĄŻKOWSKI Franciszek SNAJPER-Mrągowo 82  
13 KRASNOWSKI Jerzy SNAJPER-Mrągowo 82  
13 MROWIEC Michał SNAJPER-Mrągowo 82  
13 PIEŃKOWSKI Radosław SNAJPER-Mrągowo 82  
14 KUSZ Wiktoria SNAJPER-Mrągowo 79  
15 OLENDER Bartłomiej SNAJPER-Mrągowo 75  
16 PIERSA Emilian SNAJPER-Mrągowo 73  
17 OLENDER Sławomir SNAJPER-Mrągowo 71  
18 KUBERSKA Klaudia SNAJPER-Mrągowo 61  
19 ZIUZIA Stanisław SNAJPER-Mrągowo 58  
20 NAKIELSKI Roman GOŚĆ 52  
21 DASZKIEWICZ Adam SNAJPER-Mrągowo 17  





Protokół nr 10
Strzelba II – strzelanie na czas ze strzelby gładkolufowej do celów reaktywnych połączone
z ładowaniem broni, odległość 10 m, 




 
Miejsce Nazwisko i Imię Klub Czas Uwagi
1 WÓJCIK Sebastian KKS PERKUN Kamienna Góra 3,70  
2 ATARYK Grzegorz KKS PERKUN Kamienna Góra 3,81  
3 BOGDAŃSKI Wojciech KKS PERKUN Kamienna Góra 3,95  
4 MUĆWICKI Mariusz KKS PERKUN Kamienna Góra 4,54  
5 OPIELEWICZ Kajetan KKS PERKUN Kamienna Góra 5,38  
6 TOMASZEK Tomasz KKS PERKUN Kamienna Góra 5,40  
7 KOŁODZIEJ Przemysław KKS PERKUN Kamienna Góra 5,51  
8 ZARZYCKI Szymon KKS PERKUN Kamienna Góra 5,81  
9 GOŁĘBIEWSKI Michał GOŚĆ 5,87  
10 ŚLUSARZ Janusz KKS PERKUN Kamienna Góra 5,90  
11 MULARCZYK Dominik AGAT Złotoryja 6,07  
12 BRĘŚKIEWICZ Dariusz GOŚĆ 6,25  
13 CABAŁA Adam KKS PERKUN Kamienna Góra 6,39  
14 PRZYBYLSKI Sławomir KKS PERKUN Kamienna Góra 6,44  
15 KUŹMIŃSKI Jarosław AGAT Złotoryja 6,68  
16 KŁAK Marcin STS Szczecin 7,76  
17 BĄK Marcin KKS PERKUN Kamienna Góra 7,88  
18 MAJERSKI Przemysław KKS PERKUN Kamienna Góra 8,26  
19 JANUSZKIEWICZ Michał BKZ Jelenia Góra 8,35  
20 ZARZYCKI Daniel KKS PERKUN Kamienna Góra 8,51  
21 WESTFAL Norbert KKS PERKUN Kamienna Góra 9,17  
22 NOSKO Hubert KKS PERKUN Kamienna Góra 9,48  
23 ZARZYCKI Robert KKS PERKUN Kamienna Góra 9,72  
24 ZARZYCKI Tadeusz KKS PERKUN Kamienna Góra 9,97  
25 BRĘŚKIEWICZ Marcin GOŚĆ 10,90  
26 SIKORA Andrzej KKS PERKUN Kamienna Góra 12,20  
27 BARANOWSKI Roman KKS PERKUN Kamienna Góra 12,39  
28 MAZURCZAK Andrzej KKS PERKUN Kamienna Góra 12,99  
29 PAWLUS Jacek BKZ Jelenia Góra 14,93  
30 KLIMKIEWICZ Adam KKS PERKUN Kamienna Góra 15,12  
31 PRZYBYŁO Michał KKS PERKUN Kamienna Góra 16,55  
32 KOZŁOWSKI Marcin AGAT Złotoryja 16,90  
33 CHODYRA Tomasz BKZ Jelenia Góra 17,73  
34 KOROL Marcin AGAT Złotoryja 19,11  
35 TOMKÓW Grzegorz GOŚĆ 23,03  
36 BETLEJ Remigiusz KKS PERKUN Kamienna Góra 24,73  
37 SMALARZ Norbert KKS PERKUN Kamienna Góra 24,73  
38 KOŁODZIEJ Anita KKS PERKUN Kamienna Góra 28,52  
39 MAZURCZAK Natalia KKS PERKUN Kamienna Góra 36,34  
40 CZERWIŃSKI Tomasz KKS PERKUN Kamienna Góra 38,48  
41 KOŁODZIEJ Patrycjusz KKS PERKUN Kamienna Góra 41,52  
  GĘBORYS Jarosław KKS PERKUN Kamienna Góra DNS DNS





Protokół nr 11
Strzelba III – strzelanie na czas z załadowanej strzelby gładkolufowej do celów reaktywnych,
odległość 10 m , 





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Czas Uwagi
1 ZARZYCKI Szymon KKS PERKUN Kamienna Góra 3,34  
2 MULARCZYK Dominik AGAT Złotoryja 3,64  
3 CHODYRA Tomasz BKZ Jelenia Góra 3,76  
4 TOMASZEK Tomasz KKS PERKUN Kamienna Góra 3,92  
5 PRZYBYLSKI Sławomir KKS PERKUN Kamienna Góra 4,53  
6 ŚLUSARZ Janusz KKS PERKUN Kamienna Góra 4,64  
7 JANUSZKIEWICZ Michał BKZ Jelenia Góra 4,66  
8 MAZURCZAK Andrzej KKS PERKUN Kamienna Góra 4,77  
9 ATARYK Grzegorz KKS PERKUN Kamienna Góra 4,78  
10 ZARZYCKI Tadeusz KKS PERKUN Kamienna Góra 5,11  
11 SIKORA Andrzej KKS PERKUN Kamienna Góra 5,13  
12 KOZŁOWSKI Marcin AGAT Złotoryja 5,46  
13 BĄK Marcin KKS PERKUN Kamienna Góra 5,92  
14 BETLEJ Remigiusz KKS PERKUN Kamienna Góra 7,93  
15 ZARZYCKI Daniel KKS PERKUN Kamienna Góra 8,03  
16 KOŁODZIEJ Przemysław KKS PERKUN Kamienna Góra 8,57  
17 NOSKO Hubert KKS PERKUN Kamienna Góra 9,03  
18 ZARZYCKI Robert KKS PERKUN Kamienna Góra 9,30  
19 PAWLUS Jacek BKZ Jelenia Góra 9,48  
20 KUŹMIŃSKI Jarosław AGAT Złotoryja 9,66  
21 CABAŁA Adam KKS PERKUN Kamienna Góra 10,40  
22 KLIMKIEWICZ Adam KKS PERKUN Kamienna Góra 10,50  
23 TOMKÓW Grzegorz GOŚĆ 13,68  
24 BARANOWSKI Roman KKS PERKUN Kamienna Góra 17,68  
25 MAZURCZAK Natalia KKS PERKUN Kamienna Góra 18,32  
26 CZERWIŃSKI Tomasz KKS PERKUN Kamienna Góra 20,75  
27 MAJERSKI Przemysław KKS PERKUN Kamienna Góra 23,39  
28 KŁAK Marcin STS Szczecin 24,85  
29 KOŁODZIEJ Patrycjusz KKS PERKUN Kamienna Góra 32,01  
  GĘBORYS Jarosław KKS PERKUN Kamienna Góra DNS DNS





Protokół nr 12
Karabin centralnego zapłonu - strzelanie do tarczy na odległość 100 m,

10 strzałów, postawa siedząc, 





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty Uwagi
1 KOŁODZIEJ Przemysław KKS PERKUN Kamienna Góra 85  
2 BETLEJ Remigiusz KKS PERKUN Kamienna Góra 84  
3 WÓJCIK Sebastian KKS PERKUN Kamienna Góra 81  
4 KUŹMIŃSKI Jarosław AGAT Złotoryja 79  
5 SOBOTA Jan AGAT Złotoryja 75  
6 PISULSKI Grzegorz AGAT Złotoryja 71  
7 KOŁODZIEJ Anita KKS PERKUN Kamienna Góra 70  
8 DANISZEWSKI Sylwester KKS PERKUN Kamienna Góra 69  
8 PŁUSA Paweł KKS PERKUN Kamienna Góra 69  
9 OPIELEWICZ Kajetan KKS PERKUN Kamienna Góra 67  
10 KOZŁOWSKI Marcin AGAT Złotoryja 65  
11 ZARZYCKI Daniel KKS PERKUN Kamienna Góra 64  
11 BĄK Marcin KKS PERKUN Kamienna Góra 64  
12 PRZYBYLSKI Sławomir KKS PERKUN Kamienna Góra 59  
13 KOROL Marcin AGAT Złotoryja 57  
13 ATARYK Grzegorz KKS PERKUN Kamienna Góra 57  
14 TOMKÓW Grzegorz GOŚĆ 56  
15 KLIMKIEWICZ Adam KKS PERKUN Kamienna Góra 55  
16 PRZYBYŁO Michał KKS PERKUN Kamienna Góra 54  
16 PAWLUS Jacek BKZ Jelenia Góra 54  
17 ZARZYCKI Szymon KKS PERKUN Kamienna Góra 52  
18 BOGDAŃSKI Wojciech KKS PERKUN Kamienna Góra 50  
18 KWARTA Zbigniew CZAK Wałbrzych 50  
19 MAJERSKI Przemysław KKS PERKUN Kamienna Góra 49  
19 NOSKO Hubert KKS PERKUN Kamienna Góra 49  
20 ZARZYCKI Robert KKS PERKUN Kamienna Góra 48  
21 SIKORA Andrzej KKS PERKUN Kamienna Góra 46  
22 WĘGRZYNIAK Paweł KKS PERKUN Kamienna Góra 44  
22 RUDNICKI Daniel AGAT Złotoryja 44  
22 FELISIAK Tadeusz KKS PERKUN Kamienna Góra 44  
23 MUĆWICKI Mariusz KKS PERKUN Kamienna Góra 43  
24 GOŁĘBIEWSKI Michał GOŚĆ 42  
25 DRĘGIEWICZ Andrzej AGAT Złotoryja 39  
26 KRÓL Krzysztof KKS PERKUN Kamienna Góra 38  
26 CHODYRA Tomasz BKZ Jelenia Góra 38  
27 TOMASZEK Tomasz KKS PERKUN Kamienna Góra 37  
28 KOŁODZIEJ Patrycjusz KKS PERKUN Kamienna Góra 31  
29 JANUSZKIEWICZ Michał BKZ Jelenia Góra 29  
30 KOŁODZIEJ Józef KKS PERKUN Kamienna Góra 27  
31 FELISIAK Michał KKS PERKUN Kamienna Góra 25  
31 SZYNDLAR Marcin AGAT Złotoryja 25  
32 KŁAK Marcin STS Szczecin 23  
32 CABAŁA Adam KKS PERKUN Kamienna Góra 23  
33 SMALARZ Norbert KKS PERKUN Kamienna Góra 18  
34 MULARCZYK Dominik AGAT Złotoryja 16  
34 KOŁODZIEJ Kacper KKS PERKUN Kamienna Góra 16  
35 ŚLUSARZ Janusz KKS PERKUN Kamienna Góra 14  
36 KOWALIK Rafał KKS PERKUN Kamienna Góra 11  
37 CZERWIŃSKI Tomasz KKS PERKUN Kamienna Góra 9  
38 MŁOT Lambert Paweł GOŚĆ 8  
39 ZARZYCKI Tadeusz KKS PERKUN Kamienna Góra 7  
40 KOWALIK Jerzy KKS PERKUN Kamienna Góra 5  
41 MAZURCZAK Natalia KKS PERKUN Kamienna Góra 2  
42 BARANOWSKI Roman KKS PERKUN Kamienna Góra 1  
42 WESTFAL Norbert KKS PERKUN Kamienna Góra 1  
42 BRĘŚKIEWICZ Dariusz GOŚĆ 1  
42 BRĘŚKIEWICZ Marcin GOŚĆ 1  
  GĘBORYS Jarosław KKS PERKUN Kamienna Góra DNS DNS
  KOSOWSKI Konrad KKS PERKUN Kamienna Góra DNS DNS





Protokół nr 13
Karabin sportowy bocznego zapłonu – strzelanie do  tarczy na odległość 50 m,

10 strzałów, postawa siedząc, 





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty Uwagi
1 PISULSKI Grzegorz AGAT Złotoryja 87  
2 CABAŁA Adam KKS PERKUN Kamienna Góra 86  
2 FELISIAK Tadeusz KKS PERKUN Kamienna Góra 86  
3 KLIMKIEWICZ Adam KKS PERKUN Kamienna Góra 85  
4 MUĆWICKI Mariusz KKS PERKUN Kamienna Góra 84  
5 OPIELEWICZ Kajetan KKS PERKUN Kamienna Góra 80  
6 KOŁODZIEJ Przemysław KKS PERKUN Kamienna Góra 79  
6 BARANOWSKI Roman KKS PERKUN Kamienna Góra 79  
6 ATARYK Grzegorz KKS PERKUN Kamienna Góra 79  
6 MAJERSKI Przemysław KKS PERKUN Kamienna Góra 79  
7 WÓJCIK Sebastian KKS PERKUN Kamienna Góra 78  
8 BOGDAŃSKI Wojciech KKS PERKUN Kamienna Góra 77  
9 KOŁODZIEJ Anita KKS PERKUN Kamienna Góra 76  
10 PAWLUS Jacek BKZ Jelenia Góra 75  
11 BETLEJ Remigiusz KKS PERKUN Kamienna Góra 74  
11 KOWALIK Rafał KKS PERKUN Kamienna Góra 74  
11 MULARCZYK Dominik AGAT Złotoryja 74  
11 PRZYBYŁO Michał KKS PERKUN Kamienna Góra 74  
11 PŁUSA Paweł KKS PERKUN Kamienna Góra 74  
12 ZARZYCKI Daniel KKS PERKUN Kamienna Góra 73  
13 DANISZEWSKI Sylwester KKS PERKUN Kamienna Góra 72  
13 SOBOTA Jan AGAT Złotoryja 72  
13 RUDNICKI Daniel AGAT Złotoryja 72  
14 SIKORA Andrzej KKS PERKUN Kamienna Góra 71  
14 CHODYRA Tomasz BKZ Jelenia Góra 71  
15 JANUSZKIEWICZ Michał BKZ Jelenia Góra 70  
15 ŚLUSARZ Janusz KKS PERKUN Kamienna Góra 70  
16 ZARZYCKI Szymon KKS PERKUN Kamienna Góra 66  
17 KRÓL Krzysztof KKS PERKUN Kamienna Góra 65  
17 GOŁĘBIEWSKI Michał GOŚĆ 65  
18 SZYNDLAR Marcin AGAT Złotoryja 64  
19 KOZŁOWSKI Marcin AGAT Złotoryja 62  
19 NOSKO Hubert KKS PERKUN Kamienna Góra 62  
20 SMALARZ Norbert KKS PERKUN Kamienna Góra 61  
21 DRĘGIEWICZ Andrzej AGAT Złotoryja 57  
22 PRZYBYLSKI Sławomir KKS PERKUN Kamienna Góra 56  
22 ZARZYCKI Tadeusz KKS PERKUN Kamienna Góra 56  
23 KOROL Marcin AGAT Złotoryja 53  
23 ZARZYCKI Robert KKS PERKUN Kamienna Góra 53  
23 MŁOT Lambert Paweł GOŚĆ 53  
23 FELISIAK Michał KKS PERKUN Kamienna Góra 53  
23 BĄK Marcin KKS PERKUN Kamienna Góra 53  
23 KUŹMIŃSKI Jarosław AGAT Złotoryja 53  
24 TOMASZEK Tomasz KKS PERKUN Kamienna Góra 51  
25 WĘGRZYNIAK Paweł KKS PERKUN Kamienna Góra 49  
25 MAZURCZAK Natalia KKS PERKUN Kamienna Góra 49  
26 BRĘŚKIEWICZ Dariusz GOŚĆ 48  
26 CZERWIŃSKI Tomasz KKS PERKUN Kamienna Góra 48  
27 KOŁODZIEJ Patrycjusz KKS PERKUN Kamienna Góra 36  
27 KOŁODZIEJ Kacper KKS PERKUN Kamienna Góra 36  
28 KŁAK Marcin STS Szczecin 33  
29 KOWALIK Jerzy KKS PERKUN Kamienna Góra 29  
30 KWARTA Zbigniew CZAK Wałbrzych 21  
31 WESTFAL Norbert KKS PERKUN Kamienna Góra 9  
32 TOMKÓW Grzegorz GOŚĆ 1  
32 BRĘŚKIEWICZ Marcin GOŚĆ 1  
32 KOŁODZIEJ Józef KKS PERKUN Kamienna Góra 1  
  GĘBORYS Jarosław KKS PERKUN Kamienna Góra DNS  
  KOSOWSKI Konrad KKS PERKUN Kamienna Góra DNS  





Protokół nr 14
Pistolet sportowy I – strzelanie z pistoletu bocznego zapłonu do tarczy TS-4,

 

Pistolet sportowy I – strzelanie z pistoletu bocznego zapłonu do tarczy TS-4, odległość 25 metrów, postawa stojąc,

 

 odległość 25 metrów, postawa stojąc, 





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty Uwagi
1 BOGDAŃSKI Wojciech KKS PERKUN Kamienna Góra 83  
2 SIKORA Andrzej KKS PERKUN Kamienna Góra 83  
3 BETLEJ Remigiusz KKS PERKUN Kamienna Góra 82  
3 MAZURCZAK Andrzej KKS PERKUN Kamienna Góra 82  
4 CABAŁA Adam KKS PERKUN Kamienna Góra 78  
5 ATARYK Grzegorz KKS PERKUN Kamienna Góra 77  
6 KUŹMIŃSKI Jarosław AGAT Złotoryja 76  
7 KLIMKIEWICZ Adam KKS PERKUN Kamienna Góra 74  
8 PISULSKI Grzegorz AGAT Złotoryja 73  
9 WÓJCIK Sebastian KKS PERKUN Kamienna Góra 71  
10 DANISZEWSKI Sylwester KKS PERKUN Kamienna Góra 66  
10 KOŁODZIEJ Patrycjusz KKS PERKUN Kamienna Góra 66  
10 BARANOWSKI Roman KKS PERKUN Kamienna Góra 66  
11 ZARZYCKI Daniel KKS PERKUN Kamienna Góra 63  
12 KOŁODZIEJ Przemysław KKS PERKUN Kamienna Góra 62  
13 ZARZYCKI Szymon KKS PERKUN Kamienna Góra 61  
13 SOBOTA Jan AGAT Złotoryja 61  
14 RUDNICKI Daniel AGAT Złotoryja 60  
14 FELISIAK Tadeusz KKS PERKUN Kamienna Góra 60  
15 KOŁODZIEJ Anita KKS PERKUN Kamienna Góra 59  
15 JANUSZKIEWICZ Michał BKZ Jelenia Góra 59  
16 MUĆWICKI Mariusz KKS PERKUN Kamienna Góra 58  
17 PRZYBYLSKI Sławomir KKS PERKUN Kamienna Góra 57  
17 MAJERSKI Przemysław KKS PERKUN Kamienna Góra 57  
17 BRĘŚKIEWICZ Dariusz GOŚĆ 57  
17 CZERWIŃSKI Tomasz KKS PERKUN Kamienna Góra 57  
18 ZARZYCKI Robert KKS PERKUN Kamienna Góra 56  
19 OPIELEWICZ Kajetan KKS PERKUN Kamienna Góra 51  
20 MULARCZYK Dominik AGAT Złotoryja 49  
20 KŁAK Marcin STS Szczecin 49  
21 KWARTA Zbigniew CZAK Wałbrzych 48  
21 DRĘGIEWICZ Andrzej AGAT Złotoryja 48  
21 GOŁĘBIEWSKI Michał GOŚĆ 48  
22 BĄK Marcin KKS PERKUN Kamienna Góra 46  
23 MŁOT Lambert Paweł GOŚĆ 45  
24 CHODYRA Tomasz BKZ Jelenia Góra 44  
25 SZYNDLAR Marcin AGAT Złotoryja 41  
25 MAZURCZAK Natalia KKS PERKUN Kamienna Góra 41  
26 KOWALIK Rafał KKS PERKUN Kamienna Góra 40  
27 KOZŁOWSKI Marcin AGAT Złotoryja 39  
28 KRÓL Krzysztof KKS PERKUN Kamienna Góra 38  
28 KOSOWSKI Konrad KKS PERKUN Kamienna Góra 38  
29 PAWLUS Jacek BKZ Jelenia Góra 33  
30 SMALARZ Norbert KKS PERKUN Kamienna Góra 32  
31 ZARZYCKI Tadeusz KKS PERKUN Kamienna Góra 30  
32 KOROL Marcin AGAT Złotoryja 28  
32 WESTFAL Norbert KKS PERKUN Kamienna Góra 28  
33 BRĘŚKIEWICZ Marcin GOŚĆ 27  
34 FELISIAK Michał KKS PERKUN Kamienna Góra 23  
35 KOŁODZIEJ Józef KKS PERKUN Kamienna Góra 21  
36 WĘGRZYNIAK Paweł KKS PERKUN Kamienna Góra 20  
37 NOSKO Hubert KKS PERKUN Kamienna Góra 18  
38 KOŁODZIEJ Kacper KKS PERKUN Kamienna Góra 16  
39 KOWALIK Jerzy KKS PERKUN Kamienna Góra 12  
40 ŚLUSARZ Janusz KKS PERKUN Kamienna Góra 9  
  GĘBORYS Jarosław KKS PERKUN Kamienna Góra DNS DNS





Protokół nr 15
Pistolet sportowy II – strzelanie z pistoletu bocznego zapłonu do tarczy TS-4
(punktacja liczona tylko z czarnego pola), odległość  25 metrów, postawa stojąc,





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty Uwagi
1 BETLEJ Remigiusz KKS PERKUN Kamienna Góra 85  
2 PRZYBYLSKI Sławomir KKS PERKUN Kamienna Góra 74  
3 KUŹMIŃSKI Jarosław AGAT Złotoryja 69  
4 BARANOWSKI Roman KKS PERKUN Kamienna Góra 66  
5 SIKORA Andrzej KKS PERKUN Kamienna Góra 65  
6 MUĆWICKI Mariusz KKS PERKUN Kamienna Góra 61  
7 KLIMKIEWICZ Adam KKS PERKUN Kamienna Góra 59  
8 CABAŁA Adam KKS PERKUN Kamienna Góra 51  
9 WÓJCIK Sebastian KKS PERKUN Kamienna Góra 46  
10 ZARZYCKI Daniel KKS PERKUN Kamienna Góra 44  
11 MAJERSKI Przemysław KKS PERKUN Kamienna Góra 41  
12 KOŁODZIEJ Przemysław KKS PERKUN Kamienna Góra 39  
13 ZARZYCKI Szymon KKS PERKUN Kamienna Góra 34  
14 JANUSZKIEWICZ Michał BKZ Jelenia Góra 25  
14 TOMASZEK Tomasz KKS PERKUN Kamienna Góra 25  
14 NOSKO Hubert KKS PERKUN Kamienna Góra 25  
15 ŚLUSARZ Janusz KKS PERKUN Kamienna Góra 21  
16 BĄK Marcin KKS PERKUN Kamienna Góra 16  
16 PAWLUS Jacek BKZ Jelenia Góra 16  
17 ZARZYCKI Tadeusz KKS PERKUN Kamienna Góra 15  
18 TOMKÓW Grzegorz GOŚĆ 7  
18 CZERWIŃSKI Tomasz KKS PERKUN Kamienna Góra 7  
19 KOŁODZIEJ Patrycjusz KKS PERKUN Kamienna Góra 1  
19 KOWALIK Jerzy KKS PERKUN Kamienna Góra 1  
  GĘBORYS Jarosław KKS PERKUN Kamienna Góra DNS DNS





Protokół nr 16
Pistolet centralnego zapłonu II – strzelanie z pistoletu do tarczy TS4,
10 strzałów, odległość 25 metrów, postawa stojąc,





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty Uwagi
1 BETLEJ Remigiusz KKS PERKUN Kamienna Góra 82  
2 DANISZEWSKI Sylwester KKS PERKUN Kamienna Góra 81  
3 MAZURCZAK Andrzej KKS PERKUN Kamienna Góra 78  
4 FELISIAK Tadeusz KKS PERKUN Kamienna Góra 77  
5 BOGDAŃSKI Wojciech KKS PERKUN Kamienna Góra 74  
6 SIKORA Andrzej KKS PERKUN Kamienna Góra 72  
7 MŁOT Lambert Paweł GOŚĆ 68  
8 KWARTA Zbigniew CZAK Wałbrzych 67  
9 DRĘGIEWICZ Andrzej AGAT Złotoryja 66  
10 CHODYRA Tomasz BKZ Jelenia Góra 63  
11 RUDNICKI Daniel AGAT Złotoryja 62  
12 KUŹMIŃSKI Jarosław AGAT Złotoryja 61  
13 KLIMKIEWICZ Adam KKS PERKUN Kamienna Góra 60  
14 MULARCZYK Dominik AGAT Złotoryja 59  
15 CABAŁA Adam KKS PERKUN Kamienna Góra 58  
15 SZYNDLAR Marcin AGAT Złotoryja 58  
16 KOZŁOWSKI Marcin AGAT Złotoryja 57  
16 PISULSKI Grzegorz AGAT Złotoryja 57  
16 MAJERSKI Przemysław KKS PERKUN Kamienna Góra 57  
17 PŁUSA Paweł KKS PERKUN Kamienna Góra 56  
18 BARANOWSKI Roman KKS PERKUN Kamienna Góra 54  
19 WÓJCIK Sebastian KKS PERKUN Kamienna Góra 52  
20 KOŁODZIEJ Przemysław KKS PERKUN Kamienna Góra 47  
20 JANUSZKIEWICZ Michał BKZ Jelenia Góra 47  
21 PRZYBYLSKI Sławomir KKS PERKUN Kamienna Góra 46  
21 ZARZYCKI Tadeusz KKS PERKUN Kamienna Góra 46  
22 BRĘŚKIEWICZ Dariusz GOŚĆ 44  
23 ZARZYCKI Szymon KKS PERKUN Kamienna Góra 41  
24 SOBOTA Jan AGAT Złotoryja 40  
25 MUĆWICKI Mariusz KKS PERKUN Kamienna Góra 39  
26 NOSKO Hubert KKS PERKUN Kamienna Góra 33  
27 ZARZYCKI Daniel KKS PERKUN Kamienna Góra 31  
27 KOWALIK Jerzy KKS PERKUN Kamienna Góra 31  
28 ZARZYCKI Robert KKS PERKUN Kamienna Góra 30  
28 PAWLUS Jacek BKZ Jelenia Góra 30  
29 OPIELEWICZ Kajetan KKS PERKUN Kamienna Góra 29  
29 WESTFAL Norbert KKS PERKUN Kamienna Góra 29  
29 MAZURCZAK Natalia KKS PERKUN Kamienna Góra 29  
30 KOWALIK Rafał KKS PERKUN Kamienna Góra 27  
31 KOŁODZIEJ Patrycjusz KKS PERKUN Kamienna Góra 25  
31 KOROL Marcin AGAT Złotoryja 25  
31 KOŁODZIEJ Józef KKS PERKUN Kamienna Góra 25  
32 WĘGRZYNIAK Paweł KKS PERKUN Kamienna Góra 24  
33 GOŁĘBIEWSKI Michał GOŚĆ 22  
34 PRZYBYŁO Michał KKS PERKUN Kamienna Góra 16  
35 BRĘŚKIEWICZ Marcin GOŚĆ 15  
36 TOMASZEK Tomasz KKS PERKUN Kamienna Góra 14  
37 FELISIAK Michał KKS PERKUN Kamienna Góra 11  
37 ATARYK Grzegorz KKS PERKUN Kamienna Góra 11  
37 ŚLUSARZ Janusz KKS PERKUN Kamienna Góra 11  
38 BĄK Marcin KKS PERKUN Kamienna Góra 10  
39 KOŁODZIEJ Kacper KKS PERKUN Kamienna Góra 7  
40 TOMKÓW Grzegorz GOŚĆ 6  
41 SMALARZ Norbert KKS PERKUN Kamienna Góra 5  
42 KRÓL Krzysztof KKS PERKUN Kamienna Góra 4  
43 KOŁODZIEJ Anita KKS PERKUN Kamienna Góra 2  
44 CZERWIŃSKI Tomasz KKS PERKUN Kamienna Góra 1  
  GĘBORYS Jarosław KKS PERKUN Kamienna Góra DNS DNS
  KOSOWSKI Konrad KKS PERKUN Kamienna Góra DNS DNS





Protokół nr 17
Pistolet centralnego zapłonu III – strzelanie z pistoletu do tarczy sylwetkowej,
odległość 25 metrów, postawa stojąc,





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty Uwagi
1 KOŁODZIEJ Przemysław KKS PERKUN Kamienna Góra 20  
2 BETLEJ Remigiusz KKS PERKUN Kamienna Góra 18  
3 WÓJCIK Sebastian KKS PERKUN Kamienna Góra 16  
4 BARANOWSKI Roman KKS PERKUN Kamienna Góra 15  
4 KUŹMIŃSKI Jarosław AGAT Złotoryja 15  
5 ZARZYCKI Robert KKS PERKUN Kamienna Góra 14  
5 MUĆWICKI Mariusz KKS PERKUN Kamienna Góra 14  
6 KLIMKIEWICZ Adam KKS PERKUN Kamienna Góra 13  
7 MAJERSKI Przemysław KKS PERKUN Kamienna Góra 12  
8 ZARZYCKI Daniel KKS PERKUN Kamienna Góra 10  
9 JANUSZKIEWICZ Michał BKZ Jelenia Góra 9  
9 CABAŁA Adam KKS PERKUN Kamienna Góra 9  
10 SIKORA Andrzej KKS PERKUN Kamienna Góra 8  
10 CHODYRA Tomasz BKZ Jelenia Góra 8  
10 PŁUSA Paweł KKS PERKUN Kamienna Góra 8  
11 ZARZYCKI Szymon KKS PERKUN Kamienna Góra 5  
11 ZARZYCKI Tadeusz KKS PERKUN Kamienna Góra 5  
11 CZERWIŃSKI Tomasz KKS PERKUN Kamienna Góra 5  
12 NOSKO Hubert KKS PERKUN Kamienna Góra 4  
13 BĄK Marcin KKS PERKUN Kamienna Góra 3  
14 PRZYBYLSKI Sławomir KKS PERKUN Kamienna Góra 2  
14 PAWLUS Jacek BKZ Jelenia Góra 2  
14 TOMASZEK Tomasz KKS PERKUN Kamienna Góra 2  
15 KOŁODZIEJ Patrycjusz KKS PERKUN Kamienna Góra 1  
15 TOMKÓW Grzegorz GOŚĆ 1  
15 KOWALIK Jerzy KKS PERKUN Kamienna Góra 1  
15 ŚLUSARZ Janusz KKS PERKUN Kamienna Góra 1  
  GĘBORYS Jarosław KKS PERKUN Kamienna Góra DNS DNS





Protokół 18
Pistolet sportowy Psp_10 - strzelania z pistoletu bocznego zapłonu 
10 strzałów, odległość 25 m. 





M-c Nazwisko i Imię Klub Punkty 10w
1 ŚCIĘGOSZ Sergiusz GARDA-Ostróda 95 4
2 ŚCIĘGOSZ Dominika GARDA-Ostróda 86 1
3 KUSTOSZ Artur LEGIA-Warszawa 78 -
4 ŚCIĘGOSZ Kamila GOŚĆ 76 -
5 ŚWITAŁA Tomasz GOŚĆ 64 -
6 KUBIAK Tomasz GOŚĆ 62 1





Protokół nr 19
Pistolet centralnego zapłonu Pcz_10 strzelanie z pistoletu centralnego zapłonu 
10 strzałów, odległość 25 m.
 
M-c Nazwisko i Imię Klub Punkty 10w
1 ŚCIĘGOSZ Sergiusz GARDA-Ostróda 93 3
2 ŚCIĘGOSZ Dominika GARDA-Ostróda 82 1
3 KUSTOSZ Artur LEGIA-Warszawa 74 1
4 ŚCIĘGOSZ Kamila GOŚĆ 71 -
5 KUBIAK Tomasz GOŚĆ 61 -
5 ŚWITAŁA Tomasz GOŚĆ 61 -





Protokół nr 20
Karabin sportowy Ksp_10 - strzelania z karabinu sportowego 10 strzałów,
odległość 25 m.





M-c Nazwisko i Imię Klub Punkty 10w
1 ŚCIĘGOSZ Sergiusz GARDA-Ostróda 94 3
2 ŚCIĘGOSZ Dominika GARDA-Ostróda 82 2
3 KUSTOSZ Artur LEGIA-Warszawa 81 1
4 ŚCIĘGOSZ Kamila GOŚĆ 79 1
5 KUBIAK Tomasz GOŚĆ 76 -
6 ŚWITAŁA Tomasz GOŚĆ 72 -










Komunikat zawiera 20 protokołów. Zawody przeprowadzono wg regulaminu własnego organizatora na strzelnicach: Kaczory, Marcinkowo, Wieściszowice i Wyszków. Za nieostrożne posługiwanie się bronią jedna osoba została zdyskwalifikowana, a dwóm udzielono ostrzeżenia. Każdemu zawodnikowi zapewniono poczęstunek z grilla. Protestów nie składano.












Sędzia Główny Przew. Komisji Klasyfikacyjnej 


Jerzy Cieśla s. kl. I  Janusz Kopański s. kl. I