KLUB Strzelecki GARDA
w Ostródzie
Kopia Kopia Logo okrągłe


GRUDNIOWE SPOTKANIE
Komunikat klasyfikacyjny
Kaczor, 10 grudnia 2016r.
OBSADA SĘDZIOWSKA
Kierownik Zawodów Krzysztof Żłobecki 4519/II/13
Sędzia Główny Sergiusz Ścięgosz 0212/II/07
Sędzia główny strzelań pistoletowych Krzysztof Żłobecki 4519/II/13
Sędzia stanowiskowy Grzegorz Mańka 7766/III/16
Sędzia główny strzelań karabinowych Tomasz Okorski 5685/II/15
Sędzia główny strzelań strzelbowych Milan Cieśla 1526/II/13
Sędzia techniczny  Tadeusz Deptuła  
Kierownik Biura Obliczeń Sergiusz Ścięgosz 0212/II/07


Protokół nr 1
 Pistolet sportowy Psp-5 - strzelanie z pistoletu bocznego zapłonu, 25 m, 5 strzałów





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 PAŁGAN Michał GARDA-Ostróda 41
2 DEPTUŁA Sylwester Tadeusz GARDA-Ostróda 40
2 NAWOTKA Jacek TIG-Iława 40
3 SIEKIERSKI Marek GARDA-Ostróda 39
3 WIĘCEK Paweł GARDA-Ostróda 39
4 ANDRYCHOWSKI Olgierd GARDA-Ostróda 38
4 JAKUBOWSKI Robert GARDA-Ostróda 38
4 KURSZEWSKI Maciej GARDA-Ostróda 38
5 KAWUZA Piotr GARDA-Ostróda 37
5 MACIJEWICZ Mateusz GARDA-Ostróda 37
6 WYSOCKI Mirosław GARDA-Ostróda 35
7 MIELCARZ Mariusz GARDA-Ostróda 33
7 NOWAK Sebastian GARDA-Ostróda 33
7 URBANIAK Joanna GARDA-Ostróda 33
8 JARCZEWSKI Adam GARDA-Ostróda 32
9 MACZUKIN Tomasz GARDA-Ostróda 29
9 SZKLARSKI Robert GARDA-Ostróda 29
10 WARMIŃSKI Marcin GARDA-Ostróda 27
11 TRZOCH Dariusz GARDA-Ostróda 26





Protokół nr 2
Karabin sportowy - strzelanie z karabinu bocznego zapłonu do 5 biatlonek





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 ANDRYCHOWSKI Olgierd GARDA-Ostróda 5
1 DEPTUŁA Sylwester Tadeusz GARDA-Ostróda 5
1 KAWUZA Piotr GARDA-Ostróda 5
1 MACZUKIN Tomasz GARDA-Ostróda 5
1 MIELCARZ Mariusz GARDA-Ostróda 5
1 NAWOTKA Jacek TIG-Iława 5
1 NOWAK Sebastian GARDA-Ostróda 5
1 SZKLARSKI Robert GARDA-Ostróda 5
1 WARMIŃSKI Marcin GARDA-Ostróda 5
1 WIĘCEK Paweł GARDA-Ostróda 5
1 WYSOCKI Mirosław GARDA-Ostróda 5
1 JAKUBOWSKI Robert GARDA-Ostróda 4
2 JARCZEWSKI Adam GARDA-Ostróda 4
2 KURSZEWSKI Maciej GARDA-Ostróda 4
2 MACIJEWICZ Mateusz GARDA-Ostróda 4
2 PAŁGAN Michał GARDA-Ostróda 4
2 URBANIAK Joanna GARDA-Ostróda 4
3 SIEKIERSKI Marek GARDA-Ostróda 3
3 TRZOCH Dariusz GARDA-Ostróda 3





Protokół nr 3
Strzelba gładkolufowa - strzelanie do 5 celów metalowych





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 ANDRYCHOWSKI Olgierd GARDA-Ostróda 5
1 DEPTUŁA Sylwester Tadeusz GARDA-Ostróda 5
1 JAKUBOWSKI Robert GARDA-Ostróda 5
1 MACIJEWICZ Mateusz GARDA-Ostróda 5
1 MIELCARZ Mariusz GARDA-Ostróda 5
1 NOWAK Sebastian GARDA-Ostróda 5
1 PAŁGAN Michał GARDA-Ostróda 5
1 SIEKIERSKI Marek GARDA-Ostróda 5
1 WARMIŃSKI Marcin GARDA-Ostróda 5
2 JARCZEWSKI Adam GARDA-Ostróda 4
2 KAWUZA Piotr GARDA-Ostróda 4
2 KURSZEWSKI Maciej GARDA-Ostróda 4
2 MACZUKIN Tomasz GARDA-Ostróda 4
2 TRZOCH Dariusz GARDA-Ostróda 4
2 WIĘCEK Paweł GARDA-Ostróda 4
2 WYSOCKI Mirosław GARDA-Ostróda 4
3 NAWOTKA Jacek TIG-Iława 3
3 SZKLARSKI Robert GARDA-Ostróda 3
3 URBANIAK Joanna GARDA-Ostróda 3





Komunikar zawiera trzy protokoły. 
Zawody przeprowadzono według regulaminu organizatora.
Protestów nie zgłaszano.







Sędzia Główny



Sergiusz Ścięgosz s. kl. II