KLUB Strzelecki GARDA
w Ostródzie
http://www.ksgarda.pl/images/logo.png

119 Zawody GARDY 
Kaczory, Marcinkowo, Wyszków 18 grudnia 2016r.
OBSADA SĘDZIOWSKA
Kierownik Zawodów  Dariusz Smosarski 6925/III/15
Sędzia Główny Jerzy Cieśla 1511/I/11
Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej  Janusz Kopański 1512/I/16
Sędzia Główny Strzelań Karabinowych Leszek Naworski 1548/I/13
Sędzia Stanowiskowy Bogusław Parol 5687/II/15
Sędzia Stanowiskowy Hubert Hoppe 5708;II/15
Sędzia Stanowiskowy Agnieszka Zakrzewska 7526/III/16
Sędzia Stanowiskowy Paweł Bojarowski  7529/III/16
Sędzia Stanowiskowy Grzegolec Robert 7765/III/16
Sędzia Stanowiskowy Kwiatkowski Rafał  3230/II/14
Sędzia Stanowiskowy Milan Cieśla 1526/II/13
Sędzia Stanowiskowy Jacek Zacharek 5692/III/13
Sędzia Główny Strzelań Dynamicznych  Artur Wołosz 3816/I/13, RO
Sędzia Stanowiskowy Tomasz Okorski 5685/III/15
Sędzia Stanowiskowy Robert Lipowski 2458/I/13
Sędzia Stanowiskowy Mirosław Kieć 6712/III/15
Sędzia Stanowiskowy Hubert Kieć 6712/III/15
Sędzia Stanowiskowy Gerard Masznicz 6714/III/15
Sędzia Stanowiskowy Paweł Zakrzewski 7519/III/16
Sędzia Techniczny Jarosław Lewandowski  
Sędzia Główny Strzelań Pistoletowo-Karabin. Tomasz Okorski 5685/II/15
Sędzia Stanowiskowy Mariusz Stępka 5717/III/
Sędzia Stanowiskowy Tomasz Kowalczyk 1541/II/10
Sędzia Stanowiskowy Łukasz Borszewski s. kl. III
Sędzia Stanowiskowy Jan Lewicki  6918/III/15
Sędzia Główny Strzelań Strzelbowych  Artur Wołosz 3816/I/13, RO
Sędzia Stanowiskowy Agata Grabowska 5483/II/13
Sędzia Stanowiskowy Marcin Dąbrowski  7763/III/16
Sędzia Stanowiskowy M. Lewandowski-Wołosz 5497/III/13
Sędzia Główny Strzelań Marcinkowo M. Jaroszyński-Wolfram 2456/I/15
Sędzia Stanowiskowy Przemysław Mohr 7527/III/16
Sędzia Stanowiskowy Emilian Piersa s. kl. III
Sędzia Stanowiskowy Paweł Zuzga s. kl. III
Sędzia Stanowiskowy Dariusz Adamski  s. kl. III
Sędzia Główny Strzelań Wyszków  Sergiusz Ścięgosz 0212/II/07
Kierownik Biura Obliczeń  Krzysztof Żłobecki  4519/I/15
Sędzia Biura Obliczeń Artur Dubicki 2449/I/15
Sędzia Biura Obliczeń Agata Grabowska 5483/II/13
Sędzia Biura Obliczeń Dariusz Smosarski 6925/III/15





Protokół nr 1
Pistolet sportowy Psp-10 - strzelanie z pistoletu bocznego zapłonu, 10 strzałów, 25 m





Lp. Nazwisko i Imię Klub Punkty 10w
1 ŚCIĘGOSZ Sergiusz GARDA-Ostróda 96 4
2 SZEWCZYK Jan Krzysztof LEGIA-Warszawa 96 3
3 SZYPRITT  Sławomir GARDA-Ostróda 95 -
4 DEPTUŁA Sylwester GARDA-Ostróda 94 -
5 GRZEGOLEC  Robert GARDA-Ostróda 94 -
6 POPOW Paweł GARDA-Ostróda 92 -
7 OKORSKI Tomasz GARDA-Ostróda 90 -
8 HOPPE Hubert GARDA-Ostróda 88 -
9 WIELECHOWSKI Mirosław GARDA-Ostróda 87 -
10 WYSOCKI Mirosław GARDA-Ostróda 87 2
11 SMOSARSKI Dariusz GARDA-Ostróda 85 -
12 KIEĆ Mirosław GARDA-Ostróda 85 -
13 ŁAGANOWSKI Artur GARDA-Ostróda 83 -
14 STĘPKA Mariusz GARDA-Ostróda 82 -
15 SIWEK Konrad GARDA-Ostróda 82 -
16 ŚCIĘGOSZ Dominika GARDA-Ostróda 82 1
17 SIEKIERSKI Marek GARDA-Ostróda 82 -
18 SAWICKI  Przemysław GARDA-Ostróda 80 -
19 TUCHOLSKI Kornel  GOŚĆ 80 -
20 BUCZAK Leszek GARDA-Ostróda 80 -
21 GAIK Damian GARDA-Ostróda 80 -
22 JAGŁA Mariusz GARDA-Ostróda 79 -
23 KAPUŚCIŃSKI Hubert WKS 10-Jonkowo 79 -
24 BASIŃSKI  Jacek GARDA-Ostróda 79 -
25 BUKOWIECKI Jarosław GARDA-Ostróda 78 -
26 BOJAROWSKI Paweł GARDA-Ostróda 78 -
27 ŻŁOBECKI Krzysztof GARDA-Ostróda 77 -
28 KORZENIEWSKI Oleg GARDA-Ostróda 77 -
29 MASZNICZ  Gerard GARDA-Ostróda 77 -
30 DĄBROWSKI Marcin GOŚĆ 77 -
31 MARKUSZEWSKI Andrzej GARDA-Ostróda 75 -
32 MATRACKI Paweł GARDA-Ostróda 75 -
33 GASZEWSKI  Paweł GARDA-Ostróda 75 -
34 BORKOWSKI Waldemar GARDA-Ostróda 75 -
35 BASIŃSKI Bartosz GARDA-Ostróda 75 -
36 JAMOŁKOWSKI Maciej GARDA-Ostróda 75 -
37 RECHNIA Mariusz GOŚĆ 74 -
38 ROGULSKI Ziemowit GARDA-Ostróda 74 -
39 KUSTOSZ Artur LEGIA-Warszawa 74 -
40 KIEĆ Hubert GARDA-Ostróda 73 -
41 TRZECIAK Marcin GARDA-Ostróda 73 -
42 IWANOWSKI  Mirosław ZKS-Warszawa 73 -
43 KURPIEWSKI Arkadiusz GARDA-Ostróda 72 -
44 GADKOWSKI Łukasz GARDA-Ostróda 72 -
45 DZIERŻANOWSKI Janusz GARDA-Ostróda 72 -
46 BULIK Marcin GOŚĆ 72 -
47 JAKUSZ de GOSTOMSKI Kamil GARDA-Ostróda 72 -
48 LEWANDOWSKI-WOŁOSZ Melchior GARDA-Ostróda 71 -
49 KURSZEWSKI Maciej GARDA-Ostróda 71 -
50 KOWALCZYK Tomasz GARDA-Ostróda 71 -
51 ŚCIĘGOSZ Kamila GOŚĆ 71 -
52 GRABOWSKA  Agata GARDA-Ostróda 69 -
52 SZWARCZAK Krzysztof GARDA-Ostróda 69 -
53 BORKOWSKI Marek GARDA-Ostróda 67 -
54 KUROWSKI Piotr GARDA-Ostróda 66 -
55 SINICA Arkadiusz GARDA-Ostróda 65 -
56 HOŁOWCZYC Krzysztof GARDA-Ostróda 64 -
57 WOŁOSZCZAK  Grzegorz GARDA-Ostróda 64 -
58 MAJ  Marcin GARDA-Ostróda 63 -
59 JURKO Dariusz GARDA-Ostróda 63 -
60 BARTNIK Maciej GARDA-Ostróda 63 -
61 ŁAGUN  Przemysław GARDA-Ostróda 63 -
62 ŚWITAŁA Tomasz GOŚĆ 63 -
63 ROK  Tomasz GARDA-Ostróda 62 -
64 KUBIAK Tomasz GOŚĆ 61 1
65 ZNEYKUS Artur GARDA-Ostróda 60 -
66 DZIEŻA  Paweł GOŚĆ 54 -
67 POJAWA  Wojciech GARDA-Ostróda 50 -
68 BIRBACH  Piotr GARDA-Ostróda 48 -
69 MATRACKI Andrzej GARDA-Ostróda 47 -
70 KONDRAT Łukasz GARDA-Ostróda 45 -
71 JABŁOŃSKI Karol GARDA-Ostróda 41 -
72 KRUTCZENKO Jerzy  GARDA-Ostróda 40 -
73 ROGUSKI Dominik GOŚĆ 29 -
74 WALA Waldemar GOŚĆ 7 -





Protokół nr 2
Karabin centralnego zapłonu z otwartymi przyrządami celowniczymi, postawa leżąc,
100 metrów, 10 strzałów, tarcza TS-2





Lp. Nazwisko i Imię Klub Punkty 10w
1 BORSZEWSKI Łukasz GARDA-Ostróda 80 -
2 GAIK Damian GARDA-Ostróda 78 -
3 KORZENIEWSKI Oleg GARDA-Ostróda 78 -
4 POPOW Paweł GARDA-Ostróda 77 -
5 SINICA Arkadiusz GARDA-Ostróda 72 -
6 HOPPE Hubert GARDA-Ostróda 72 -
7 NAWORSKI Leszek GARDA-Ostróda 69 -
8 SZYPRITT  Sławomir GARDA-Ostróda 69 -
9 ROGULSKI Ziemowit GARDA-Ostróda 66 -
10 BULIK Marcin GOŚĆ 66 -
11 MASZNICZ  Gerard GARDA-Ostróda 66 -
12 JAMOŁKOWSKI Maciej GARDA-Ostróda 65 -
13 DZIERŻANOWSKI Janusz GARDA-Ostróda 64 -
14 POJAWA  Wojciech GARDA-Ostróda 64 -
15 KOWALCZYK Tomasz GARDA-Ostróda 63 -
16 HOŁOWCZYC Krzysztof GARDA-Ostróda 62 -
17 GRZEGOLEC  Robert GARDA-Ostróda 62 -
18 WIELECHOWSKI Mirosław GARDA-Ostróda 61 -
19 JABŁOŃSKI Karol GARDA-Ostróda 61 -
20 ŁAGUN  Przemysław GARDA-Ostróda 60 -
21 MATRACKI Paweł GARDA-Ostróda 60 -
22 BUCZAK Leszek GARDA-Ostróda 59 -
23 BORKOWSKI Marek GARDA-Ostróda 58 -
24 BARTNIK Maciej GARDA-Ostróda 57 -
25 ROK  Tomasz GARDA-Ostróda 55 -
26 NOWACZYK Piotr GARDA-Ostróda 53 -
27 GASZEWSKI  Paweł GARDA-Ostróda 53 -
28 ŁAGANOWSKI Artur GARDA-Ostróda 53 -
29 RECHNIA Mariusz GOŚĆ 52 -
30 MARKUSZEWSKI Andrzej GARDA-Ostróda 51 -
31 IWANOWSKI  Mirosław ZKS-Warszawa 49 -
32 GARBULIŃSKI Krzysztof GARDA-Ostróda 47 -
33 SZEPELAK Tomasz GARDA-Ostróda 43 -
34 WOŁOSZCZAK  Grzegorz GARDA-Ostróda 40 -
35 ŻŁOBECKI Krzysztof GARDA-Ostróda 37 -
36 ZNEYKUS Artur GARDA-Ostróda 36 -
37 SIWEK Konrad GARDA-Ostróda 33 -
38 KONDRAT Łukasz GARDA-Ostróda 32 -
39 SMOSARSKI Dariusz GARDA-Ostróda 32 -
40 SAWICKI  Przemysław GARDA-Ostróda 30 -
41 DĄBROWSKI Marcin GOŚĆ 29 -
42 KURSZEWSKI Maciej GARDA-Ostróda 29 -
43 JAKUSZ de GOSTOMSKI Kamil GARDA-Ostróda 29 -
44 TUCHOLSKI Kornel  GOŚĆ 24 -
45 ZAKRZEWSKA Agnieszka GARDA-Ostróda 21 -
46 GADKOWSKI Łukasz GARDA-Ostróda 20 -
47 MATRACKI Andrzej GARDA-Ostróda 20 -
48 KIEĆ Mirosław GARDA-Ostróda 19 -
49 LIPOWSKI Robert GARDA-Ostróda 15 -
50 KRUTCZENKO Jerzy  GARDA-Ostróda 13 -
51 KUROWSKI Piotr GARDA-Ostróda 12 -
52 STĘPKA Mariusz GARDA-Ostróda 11 -
53 BIRBACH  Piotr GARDA-Ostróda 9 -
54 TRZECIAK Marcin GARDA-Ostróda 9 -
55 GRABOWSKA  Agata GARDA-Ostróda 7 -
56 PAROL Bogusław GARDA-Ostróda 7 -
57 BORKOWSKI Waldemar GARDA-Ostróda 6 -
58 BUKOWIECKI Jarosław GARDA-Ostróda 5 -
59 JAGŁA Mariusz GARDA-Ostróda 4 -
60 DZIEŻA  Paweł GOŚĆ 3 -
61 BOJAROWSKI Paweł GARDA-Ostróda 0 -
62 KIEĆ Hubert GARDA-Ostróda 0 -
63 LEWANDOWSKI-WOŁOSZ Melchior GARDA-Ostróda 0 -
64 WALA Waldemar GOŚĆ 0 -





Protokół nr 3
Pistolet dynamiczny 





Lp. Nazwisko i Imię Klub Czas Uwagi
1 SAWICKI  Przemysław GARDA-Ostróda 43,08  
2 NOWACZYK Piotr GARDA-Ostróda 45,81  
3 LIPOWSKI Robert GARDA-Ostróda 47,53  
4 RAJCZAK Adam GARDA-Ostróda 50,16  
5 ŁAGANOWSKI Artur GARDA-Ostróda 52,17  
6 WIELECHOWSKI Mirosław GARDA-Ostróda 52,96  
7 TRZECIAK Marcin GARDA-Ostróda 54,75  
8 KUROWSKI Piotr GARDA-Ostróda 55,76  
9 BOJAROWSKI Paweł GARDA-Ostróda 56,71  
10 SZEPELAK Tomasz GARDA-Ostróda 64,50  
11 MACIDŁOWSKI  Kamil GARDA-Ostróda 67,07  
12 POPOW Paweł GARDA-Ostróda 70,38  
13 BARTNIK Maciej GARDA-Ostróda 72,36  
14 GAIK Damian GARDA-Ostróda 73,85  
15 BUKOWIECKI Jarosław GARDA-Ostróda 74,03  
16 JAMOŁKOWSKI Maciej GARDA-Ostróda 75,17  
17 BASIŃSKI  Jacek GARDA-Ostróda 77,35  
18 MATRACKI Andrzej GARDA-Ostróda 80,10  
19 GADKOWSKI Łukasz GARDA-Ostróda 82,61  
20 KURPIEWSKI Arkadiusz GARDA-Ostróda 86,22  
21 JABŁOŃSKI Karol GARDA-Ostróda 86,45  
22 HOPPE Hubert GARDA-Ostróda 86,78  
23 HOŁOWCZYC Krzysztof GARDA-Ostróda 88,70  
24 MATRACKI Paweł GARDA-Ostróda 96,61  
25 BASIŃSKI Bartosz GARDA-Ostróda 98,93  
26 KORZENIEWSKI Oleg GARDA-Ostróda 100,29  
27 GARBULIŃSKI Krzysztof GARDA-Ostróda 106,60  
28 DZIEŻA  Paweł GOŚĆ 107,79  
29 BULIK Marcin GOŚĆ 112,40  
30 SMOSARSKI Dariusz GARDA-Ostróda 116,10  
31 IWANOWSKI  Mirosław ZKS-Warszawa 117,70  
32 DĄBROWSKI Marcin GOŚĆ 131,74  
33 GRABOWSKA  Agata GARDA-Ostróda 135,10  
34 ROK  Tomasz GARDA-Ostróda 135,21  
35 SIWEK Konrad GARDA-Ostróda 136,20  
36 GASZEWSKI  Paweł GARDA-Ostróda 138,12  
37 LEWANDOWSKI-WOŁOSZ Melchior GARDA-Ostróda 150,00  
38 RECHNIA Mariusz GOŚĆ 154,40  
  MASZNICZ  Gerard GARDA-Ostróda DNS DNS





Protokół nr 4
Strzelba gładkolufowa I - strzelanie na czas z załadowanej strzelby gładkolufowej 
do pięciucelów metalowych 





Lp. Nazwisko i Imię Klub Czas Uwagi
1 BASIŃSKI Bartosz GARDA-Ostróda 3,65  
2 RAJCZAK Adam GARDA-Ostróda 4,30  
3 DEPTUŁA Sylwester GARDA-Ostróda 6,44  
4 SINICA Arkadiusz GARDA-Ostróda 8,27  
5 KRUTCZENKO Marcin GARDA-Ostróda 9,04  
6 MICHALSKI Marcin GOŚĆ 10,80  
7 MATRACKI Paweł GARDA-Ostróda 11,16  
8 BASIŃSKI  Jacek GARDA-Ostróda 11,76  
9 GRABOWSKA  Agata GARDA-Ostróda 12,88  
10 ROGULSKI Ziemowit GARDA-Ostróda 15,62  
11 WIELECHOWSKI Mirosław GARDA-Ostróda 16,45  
12 KUROWSKI Piotr GARDA-Ostróda 17,23  
13 SZYMAŃSKI Adam GARDA-Ostróda 18,94  
14 ZNEYKUS Artur GARDA-Ostróda 20,04  
15 SIWEK Konrad GARDA-Ostróda 20,66  
16 KAPUŚCIŃSKI Hubert WKS 10-Jonkowo 22,22  
17 JAMOŁKOWSKI Maciej GARDA-Ostróda 23,08  
18 MATRACKI Andrzej GARDA-Ostróda 24,09  
19 MARKUSZEWSKI Andrzej GARDA-Ostróda 24,32  
20 JURCZAK  Marcin GARDA-Ostróda 28,99  
21 HOŁOWCZYC Krzysztof GARDA-Ostróda 33,69  
22 CHEŁSTOWSKA Ewa GARDA-Ostróda 39,08  
23 GASZEWSKI  Paweł GARDA-Ostróda 48,11  
24 LEWANDOWSKI-WOŁOSZ Melchior GARDA-Ostróda 65,02  
  GADKOWSKI Łukasz GARDA-Ostróda DSQ DNS





Protokół nr 5 
Strzelba gładkolufowa II - strzelanie na czas z niezaładowanej strzelby gładkolufowej 
do pięciu celów metalowych 





Lp. Nazwisko i Imię Klub Czas Uwagi
1 WIELECHOWSKI Mirosław GARDA-Ostróda 23,40  
2 BASIŃSKI  Jacek GARDA-Ostróda 26,17  
3 GASZEWSKI  Paweł GARDA-Ostróda 27,13  
4 BASIŃSKI Bartosz GARDA-Ostróda 28,25  
5 HOŁOWCZYC Krzysztof GARDA-Ostróda 28,30  
6 ROGULSKI Ziemowit GARDA-Ostróda 28,79  
7 KAPUŚCIŃSKI Hubert WKS 10-Jonkowo 29,48  
8 GRABOWSKA  Agata GARDA-Ostróda 30,12  
9 MARKUSZEWSKI Andrzej GARDA-Ostróda 32,14  
10 JURCZAK  Marcin GARDA-Ostróda 32,20  
11 OKORSKI Tomasz GARDA-Ostróda 32,23  
12 DEPTUŁA Sylwester GARDA-Ostróda 32,25  
13 KUROWSKI Piotr GARDA-Ostróda 32,97  
14 MATRACKI Andrzej GARDA-Ostróda 36,24  
15 MATRACKI Paweł GARDA-Ostróda 38,25  
16 JAMOŁKOWSKI Maciej GARDA-Ostróda 39,03  
17 KRUTCZENKO Jerzy  GARDA-Ostróda 51,07  
18 LEWANDOWSKI-WOŁOSZ Melchior GARDA-Ostróda 75,12  





Protokół nr 6
tor pistoletowo - karabinowy, strzelanie na czas do tarczy terrorysta, 10 strzałów





Lp. Nazwisko i Imię Klub Punkty Uwagi
1 DEPTUŁA Sylwester GARDA-Ostróda 24  
2 MARKUSZEWSKI  Andrzej GARDA-Ostróda 23  
2 RATAJCZYK  Adam  GOŚĆ 23  
3 GADKOWSKI Łukasz  GARDA-Ostróda 14  
3 OKORSKI Tomasz GARDA-Ostróda 14  





Protokół nr 7
Strzelba gładkolufowa III - strzelanie na czas z gładkolufowej strzelby 
śrutowej do sześciu celów metalowych 





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Czas Uwagi
1 ADAMSKI Dariusz SNAJPER-Mrągowo 10,12  
2 TAUSIEWICZ Marcin SNAJPER-Mrągowo 11,48  
3 KRYSZTOPIK MARIUSZ SNAJPER-Mrągowo 14,81  
4 ZUZGA Mariusz SNAJPER-Mrągowo 16,50  
5 SIKORA Łukasz SNAJPER-Mrągowo 17,31  
6 SZEMPLIŃSKI Rafał SNAJPER-Mrągowo 20,73  
7 ZUZGA Paweł SNAJPER-Mrągowo 21,04  
8 PIERSA EMILIAN SNAJPER-Mrągowo 21,42  
9 SZYBIŃSKI Marian SNAJPER-Mrągowo 21,77  
10 OLENDER Wojciech SNAJPER-Mrągowo 21,97  
11 KONDRATOWICZ Sławomir SNAJPER-Mrągowo 23,07  
12 KOROWAJ Radosław SNAJPER-Mrągowo 23,31  
13 SZKUDAJ Robert SNAJPER-Mrągowo 24,65  
14 KUSZ Małgorzata SNAJPER-Mrągowo 25,05  
15 PIERSA Mateusz  SNAJPER-Mrągowo 25,18  
16 KRASNOWSKI Jerzy SNAJPER-Mrągowo 25,34  
17 LICHOTA Wojciech SNAJPER-Mrągowo 25,58  
18 WILK Mateusz SNAJPER-Mrągowo 26,59  
19 ROMANKIEWICZ Dariusz SNAJPER-Mrągowo 27,76  
20 KUSZ ROMAN SNAJPER-Mrągowo 28,09  
21 JURCZAK Marcin SNAJPER-Mrągowo 29,43  
22 DRĄŻKOWSKI Franciszek SNAJPER-Mrągowo 30,46  
23 OLENDER Maciej SNAJPER-Mrągowo 30,56  
24 OLENDER Kamil SNAJPER-Mrągowo 31,01  
25 DREWNIAK Jarosław SNAJPER-Mrągowo 32,52  
26 PIERSA Piotr SNAJPER-Mrągowo 32,99  
27 GRYNIS Aleksander SNAJPER-Mrągowo 33,59  
28 BOBIŃSKI Seweryn SNAJPER-Mrągowo 34,30  
29 OLENDER Sławomir SNAJPER-Mrągowo 35,07  
30 FEDOR Piotr SNAJPER-Mrągowo 35,49  
31 KWIATKOWSKI Paweł SNAJPER-Mrągowo 36,17  
32 WASZKIEWICZ Maciej SNAJPER-Mrągowo 36,57  
33 MROWIEC Tatiana SNAJPER-Mrągowo 38,76  
34 KWIATKOWSKI Adam SNAJPER-Mrągowo 38,90  
35 DANIŁOWSKI Grzegorz SNAJPER-Mrągowo 39,11  
36 CUDAKIEWICZ Michał SNAJPER-Mrągowo 40,20  
37 TREMBOWSKI Adam SNAJPER-Mrągowo 49,95  
38 KUBACKI Rafał SNAJPER-Mrągowo 55,83  
39 CHMIELEWSKI Przemysław SNAJPER-Mrągowo 97,00  





Protokół nr 8
Karabin bocznego zapłonu z otwartymi przyrządami celowniczymi, 100 m, tarcza TS-2





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty Uwagi
1 ROMANKIEWICZ Dariusz SNAJPER-Mrągowo 97  
2 KONDRATOWICZ Sławomir SNAJPER-Mrągowo 94  
2 PRZYBYCIEŃ Krzysztof SNAJPER-Mrągowo 94  
3 WASZKIEWICZ Mirosław SNAJPER-Mrągowo 93  
4 KRASNOWSKI Jerzy SNAJPER-Mrągowo 92  
4 NITSENKO Sofia SNAJPER-Mrągowo 92  
5 JANNASZ Karol SNAJPER-Mrągowo 91  
6 POLUSIK Patrycjusz SNAJPER-Mrągowo 89  
7 BOBIŃSKI Seweryn SNAJPER-Mrągowo 87  
7 DREWNIAK Jarosław SNAJPER-Mrągowo 87  
8 JANNASZ Wojciech SNAJPER-Mrągowo 86  
8 KUBACKI Rafał SNAJPER-Mrągowo 86  
9 KUSZ Wiktoria SNAJPER-Mrągowo 84  
10 GUTOWSKI Radosław SNAJPER-Mrągowo 83  
10 KOROWAJ Radosław SNAJPER-Mrągowo 83  
10 KUSZ ROMAN SNAJPER-Mrągowo 83  
10 OLENDER Kamil SNAJPER-Mrągowo 83  
10 TREMBOWSKI Adam SNAJPER-Mrągowo 83  
11 BIALOCHLEB Marcin SNAJPER-Mrągowo 82  
11 DRĄŻKOWSKI Franciszek SNAJPER-Mrągowo 82  
12 KOŁODZIEJ Radosław SNAJPER-Mrągowo 80  
12 KUSZ Małgorzata SNAJPER-Mrągowo 80  
13 JANNASZ Jerzy SNAJPER-Mrągowo 78  
13 JURCZAK Marcin SNAJPER-Mrągowo 78  
14 MROWIEC Tatiana SNAJPER-Mrągowo 77  
15 POLUSIK Igor SNAJPER-Mrągowo 76  
15 SIERZPOWSKA Teresa SNAJPER-Mrągowo 76  
15 WASZKIEWICZ Maciej SNAJPER-Mrągowo 76  
16 FEDOR Piotr SNAJPER-Mrągowo 75  
17 KWIATKOWSKI Adam SNAJPER-Mrągowo 74  
17 PIERSA Mateusz  SNAJPER-Mrągowo 74  
18 SIKORA Łukasz SNAJPER-Mrągowo 72  
19 PIOTROWICZ Krzysztof SNAJPER-Mrągowo 69  
20 GRYNIS Aleksander SNAJPER-Mrągowo 68  
20 JAROSIŃSKI Jakub SNAJPER-Mrągowo 68  
21 KWIATKOWSKI Paweł SNAJPER-Mrągowo 66  
22 OLENDER Sławomir SNAJPER-Mrągowo 64  
23 SZLAUR Rafał SNAJPER-Mrągowo 63  
24 WILK Mateusz SNAJPER-Mrągowo 56  
25 CUDAKIEWICZ Michał SNAJPER-Mrągowo 27  





Protokół nr 9 
Pistolet centralnego zapłonu I, 25 m, Tarcza TS4





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty Uwagi
1 ADAMSKI Dariusz SNAJPER-Mrągowo 93  
1 TAUSIEWICZ Marcin SNAJPER-Mrągowo 93  
2 KOROWAJ Radosław SNAJPER-Mrągowo 86  
2 TREMBOWSKI Adam SNAJPER-Mrągowo 86  
3 PRUSZYŃSKI Wojciech SNAJPER-Mrągowo 85  
4 PIERSA EMILIAN SNAJPER-Mrągowo 83  
4 SIKORA Łukasz SNAJPER-Mrągowo 83  
5 OLENDER Maciej SNAJPER-Mrągowo 82  
6 SZKUDAJ Robert SNAJPER-Mrągowo 76  
7 KONDRATOWICZ Sławomir SNAJPER-Mrągowo 74  
7 KUSZ ROMAN SNAJPER-Mrągowo 74  
7 KWIATKOWSKI Paweł SNAJPER-Mrągowo 74  
8 WASZKIEWICZ Maciej SNAJPER-Mrągowo 73  
9 DREWNIAK Jarosław SNAJPER-Mrągowo 70  
10 PIERSA Piotr SNAJPER-Mrągowo 68  
11 JANNASZ Jerzy SNAJPER-Mrągowo 66  
12 OLENDER Wojciech SNAJPER-Mrągowo 65  
12 PIERSA Mateusz  SNAJPER-Mrągowo 65  
13 KUBACKI Rafał SNAJPER-Mrągowo 63  
13 SAMOJŁO Paweł SNAJPER-Mrągowo 63  
14 KUSZ Małgorzata SNAJPER-Mrągowo 62  
15 OLENDER Kamil SNAJPER-Mrągowo 61  
16 JANNASZ Wojciech SNAJPER-Mrągowo 60  
16 OLENDER Sławomir SNAJPER-Mrągowo 60  
17 CUDAKIEWICZ Michał SNAJPER-Mrągowo 59  
18 KOŁODZIEJ Radosław SNAJPER-Mrągowo 57  
19 NITSENKO Sofia SNAJPER-Mrągowo 56  
19 ZUZGA Mariusz SNAJPER-Mrągowo 56  
20 GRYNIS Aleksander SNAJPER-Mrągowo 53  
20 HACKIEWICZ Kinga SNAJPER-Mrągowo 53  
21 DANIŁOWSKI Grzegorz SNAJPER-Mrągowo 52  
22 MROWIEC Tatiana SNAJPER-Mrągowo 51  
22 POLUSIK Patrycjusz SNAJPER-Mrągowo 51  
23 SZYBIŃSKI Marian SNAJPER-Mrągowo 47  
24 BOBIŃSKI Seweryn SNAJPER-Mrągowo 46  
25 ZUZGA Paweł SNAJPER-Mrągowo 45  
26 KRASNOWSKI Jerzy SNAJPER-Mrągowo 38  
27 BIALOCHLEB Marcin SNAJPER-Mrągowo 34  
28 JURCZAK Marcin SNAJPER-Mrągowo 33  
29 DRĄŻKOWSKI Franciszek SNAJPER-Mrągowo 25  
30 SZLAUR Rafał SNAJPER-Mrągowo 19  
31 WILK Mateusz SNAJPER-Mrągowo 17  
32 PRZYBYCIEŃ Krzysztof SNAJPER-Mrągowo 15  
33 FEDOR Piotr SNAJPER-Mrągowo 14  
33 PIOTROWICZ Krzysztof SNAJPER-Mrągowo 14  
34 KWIATKOWSKI Adam SNAJPER-Mrągowo 13  
35 SZYBIŃSKA Alicja SNAJPER-Mrągowo 9  





Protokół nr 10 
Pistolet centralnego zapłonu II - strzelanie na czas do 6 celów metalowych 





Miejsce Nazwisko i Imię Klub Czas Uwagi
1 TAUSIEWICZ Marcin SNAJPER-Mrągowo 4,41  
2 ADAMSKI Dariusz SNAJPER-Mrągowo 5,70  
3 KOROWAJ Radosław SNAJPER-Mrągowo 10,10  
4 PIERSA EMILIAN SNAJPER-Mrągowo 10,12  
5 OLENDER Wojciech SNAJPER-Mrągowo 10,25  
6 SZKUDAJ Robert SNAJPER-Mrągowo 11,02  
7 ZUZGA Mariusz SNAJPER-Mrągowo 12,98  
8 SAMOJŁO Paweł SNAJPER-Mrągowo 13,44  
9 ZUZGA Paweł SNAJPER-Mrągowo 13,78  
10 PIERSA Piotr SNAJPER-Mrągowo 15,02  
11 PRUSZYŃSKI Wojciech SNAJPER-Mrągowo 16,59  
12 OLENDER Sławomir SNAJPER-Mrągowo 17,57  
13 PIERSA Mateusz  SNAJPER-Mrągowo 17,83  
14 LICHOTA Wojciech SNAJPER-Mrągowo 19,92  
15 SZYBIŃSKI Marian SNAJPER-Mrągowo 20,33  
16 ROMANKIEWICZ Dariusz SNAJPER-Mrągowo 21,50  
17 KONDRATOWICZ Sławomir SNAJPER-Mrągowo 21,71  
18 KUSZ ROMAN SNAJPER-Mrągowo 21,72  
19 KUSZ Małgorzata SNAJPER-Mrągowo 22,11  
20 CHMIELEWSKI Przemysław SNAJPER-Mrągowo 22,90  
21 OLENDER Maciej SNAJPER-Mrągowo 22,92  
22 OLENDER Kamil SNAJPER-Mrągowo 23,77  
23 CUDAKIEWICZ Michał SNAJPER-Mrągowo 24,48  
24 KUBACKI Rafał SNAJPER-Mrągowo 24,50  
25 KRASNOWSKI Jerzy SNAJPER-Mrągowo 25,40  
26 SZLAUR Rafał SNAJPER-Mrągowo 25,84  
27 SZYBIŃSKA Alicja SNAJPER-Mrągowo 26,11  
28 SIKORA Łukasz SNAJPER-Mrągowo 26,20  
29 KRYSZTOPIK MARIUSZ SNAJPER-Mrągowo 29,15  
30 SZEMPLIŃSKI Rafał SNAJPER-Mrągowo 31,12  
31 BOBIŃSKI Seweryn SNAJPER-Mrągowo 32,50  
32 DRĄŻKOWSKI Franciszek SNAJPER-Mrągowo 32,51  
33 JURCZAK Marcin SNAJPER-Mrągowo 35,28  
34 KOŁODZIEJ Radosław SNAJPER-Mrągowo 35,75  
35 TREMBOWSKI Adam SNAJPER-Mrągowo 35,85  
36 DANIŁOWSKI Grzegorz SNAJPER-Mrągowo 37,24  
37 FEDOR Piotr SNAJPER-Mrągowo 40,05  
38 JANNASZ Karol SNAJPER-Mrągowo 41,19  
39 BIALOCHLEB Marcin SNAJPER-Mrągowo 41,98  
40 GRYNIS Aleksander SNAJPER-Mrągowo 46,30  
41 MROWIEC Tatiana SNAJPER-Mrągowo 48,07  





Protokół nr 11
Pistolet centralnego zapłonu Pcz_10 strzelanie z pistoletu centralnego zapłonu 
10 strzałów, odległość 25 m.
 
Miejsce Nazwisko i Imię Klub Psp_10 10w
1 SZEWCZYK Jan Krzysztof LEGIA-Warszawa 94 3
2 ŚCIĘGOSZ Sergiusz GARDA-Ostróda 94 2
3 WYSOCKI Mirosław GARDA-Ostróda 84 -
4 ŚCIĘGOSZ Dominika GARDA-Ostróda 75 1
5 KUSTOSZ Artur LEGIA-Warszawa 71 1
6 ŚCIĘGOSZ Kamila GOŚĆ 69 -
7 ŚWITAŁA Tomasz GOŚĆ 61 1
8 SIEKIERSKI Marek GARDA-Ostróda 61 -
9 KUBIAK Tomasz GOŚĆ 60 -





Protokół nr 12
Karabin sportowy Ksp_10  - strzelania z karabinu sportowego 10 strzałów,
odległość 25 m.





Lp. Nazwisko i Imię Klub Ksp_10 10w
1 WYSOCKI Mirosław GARDA-Ostróda 95 2
2 ŚCIĘGOSZ Sergiusz GARDA-Ostróda 93 1
3 SZEWCZYK Jan Krzysztof LEGIA-Warszawa 92 1
4 SIEKIERSKI Marek GARDA-Ostróda 90 1
5 ŚCIĘGOSZ Dominika GARDA-Ostróda 81 -
6 KUSTOSZ Artur LEGIA-Warszawa 80 -
7 ŚWITAŁA Tomasz GOŚĆ 73 -
8 KUBIAK Tomasz GOŚĆ 72 -
9 ŚCIĘGOSZ Kamila GOŚĆ 68 1





Komunikat zawiera 12 protokołów. Zawody przeprowadzono na strzelnicach - Kaczory, 
Marcinkowo, Wyszków według regulaminu własnego organizatora. Protestów nie było.






Przewodniczący Komisji Klasyfikac. Sędzia Główny 

Janusz Kopański s. kl. I  Jerzy Cieśla s. kl. I