Klub Strzelecki GARDA

Home » Dyplomy
A+ R A-

Dyplomy

127 zawody Gardy - Kaczory 17.09.2017

 

Pistolet sportowy PSP 20

I miejsce - LIPOWSKI Robert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - DAKOWSKI Daniel - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - ZIELIŃSKI Andrzej - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
IV miejsce - GRZEGOLEC Robert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
V miejsce - ZANIECKI Daniel - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
VI miejsce - PIKTEL Izabela - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

Tor dynamiczny

I miejsce - ZIELIŃSKI Andrzej - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - LIPOWSKI Robert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - NOWACZYK Piotr - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
IV miejsce - SZEPELAK Tomasz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
V miejsce - NIEWIERKO Daniel - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
VI miejsce - DAKOWSKI Daniel - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

 

Karabinek sportowy na dystansie 50 m.

I miejsce - ROK Tomasz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - GRZEGOLEC Robert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - MACIDŁOWSKI Kamil - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
IV miejsce - KLIMEK Stanisław - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
V miejsce - REDA Paweł - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
VI miejsce - BANACH Grzegorz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom


Garda Benchrest III - Kaczory 16.09.2017

 

Garda Benchrest Ksp-50

I miejsce - Stępka Mariusz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - DAKOWSKI Daniel - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - HOPPE Hubert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

Garda Benchrest Ksp-100

I miejsce - DAKOWSKI Daniel - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - STĘPKA Mariusz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - NAWORSKI Bartosz - WKS 10-Jonkowo - pobierz dyplom

Garda Benchrest Kcz-100

I miejsce - ŁAGANOWSKI Artur - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - SOBOTA Zbigniew - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - STĘPKA Mariusz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

 

Garda Benchrest Pdw-20

I miejsce - HOPPE Hubert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - HORODYŁOWSKI Robert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - BARAŃSKI Aleksander - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

Garda Benchrest PiRO i Strzelba

I miejsce - HORODYŁOWSKI Robert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - LAMKOWSKI Tomasz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - DAKOWSKI Daniel - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

 


 

126 zawody Gardy - Kaczory 27.08.2017

 

Pistolet sportowy PSP 20

I miejsce - DEPTUŁA Sylwester - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - POPOW Paweł - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - GAIK Damian - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
IV miejsce - OKORSKI Tomasz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
V miejsce - WILIŃSKI Paweł - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
VI miejsce - ZIELIŃSKI Andrzej - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

Tor dynamiczny

I miejsce - ZIELIŃSKI Andrzej - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - MAZUR Marcin - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - LAMKOWSKI Tomasz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
IV miejsce - RAJCZAK Adam - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
V miejsce - SZEPELAK Tomasz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
VI miejsce - ULATOWSKI Marek - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

 

Karabinek Bojowy Kcz 15 na dystansie 50 m.

I miejsce - DEPTUŁA Sylwester - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - GRZEGOLEC Robert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - SZWOCHER Wojciech - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
IV miejsce - POPOW Paweł - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
V miejsce - GAIK Damian - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
VI miejsce - CZYSZANOWSKI Bartosz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

 

 

 

Kabin centralnego zapłonu z optycznymi przyrządami celowniczymi