Klub Strzelecki GARDA

Home » Dyplomy i wyróżnienia
A+ R A-

Dyplomy i wyróżnienia

121 zawody Gardy - Kaczory 19.02.2017

 

Tor Dynamiczny

I miejsce - LEWANDOWSKI Jarosław - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - LIPOWSKI Robert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - NOWACZYK Piotr - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
IV miejsce - SZEPELAK Tomasz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
V miejsce - SAWICKI Przemysław - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
VI miejsce - TRZECIAK Marcin - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

 

Strzelanie breneką

I miejsce - MAŃKA Grzegorz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - LAMKOWSKI Tomasz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - GAIK Damian - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
IV miejsce - CZARNOTA Artur - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
V miejsce - SMOSARSKI Dariusz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
VI miejsce - DEPTUŁA Sylwester - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

 

Pistolet sportowy - biatlonki

I miejsce - DEPTUŁA Sylwester - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - SZYPRITT Sławomir - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - GRZEGOLEC Robert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
IV miejsce - JAKUSZ de GOSTOMSKI Kamil - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
V miejsce - KOPAŃSKI Janusz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
VI miejsce - TRZECIAK Marcin - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

 


120 zawody Gardy - Kaczory 15.01.2017

 

Pistolet Sportowy

I miejsce - OKORSKI Tomasz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - SZYPRITT Sławomir - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - MAŃKA Grzegorz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
IV miejsce - ŁAGANOWSKI Artur - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
V miejsce - LIPOWSKI Robert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
VI miejsce - PAROL Bogusław - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

 

Karabin Centralnegop Zapłonu

I miejsce - POJAWA Wojciech - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - ŁAGANOWSKI Artur - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - WIERZBICKI Zbigniew - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
IV miejsce - NAWORSKI Leszek - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
V miejsce - GAIK Damian - GARDA - Ostróda - pobierz dyplom
VI miejsce - SADOMSKI Tomasz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

 

Kabin centralnego zapłonu z optycznymi przyrządami celowniczymi