Klub Strzelecki GARDA

Home » Klub » Wiadomości » Long Range Euro Cup Drawsko-Pomorskie
A+ R A-
15 Wrz

Long Range Euro Cup Drawsko-Pomorskie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniach 9 – 10 września 2016r. na poligonie w Drawsku Pomorskim odbyły się zawody w strzelectwie długodystansowym (300, 600, 800  i 1000 metrów) pod nazwą Long Range Euro Cup Drawsko-Pomorskie.  Uczestniczyli w tych zawodach strzelcy Klubu Strzeleckiego GARDA, a także bardzo  liczna grupa naszych sędziów. Nieoficjalne wyniki dotyczące członków Gardy i innych osób z naszego województwa przedstawione są poniżej. Zdjęcia z zawodów są w naszej Galerii, a całość wyników na stronie F-Class

Klasa Sniper 300m

1. Leszczyński Grzegorz 98

25. Stępka Mariusz 83

(46 startujących)

Klasa Sniper Open 300m

1. Stefanowski Igor 95

4. Jaroszyński-Wolfram Michał 93

18. Kobuszewski Grzegorz 83

20. Kalka Lucjan 80

(27 startujących)

Klasa Semi Auto 300 m

1. Piątak Andrzej 89

2. Janczewski Krystian 79

7. Janczewski Karol 70

Onych Piotr 0

(18 startujących)

Klasa Open 300 m

1. Szybór Adam 98

8. Janczewski Karol 96

20. Kobuszewski Grzegorz 83

(27 startujących)

Klasa Magnum 300 m

1. Szybór Adam 94

5. Janczewski Krystian 90

12. Onych Piotr 88

20. Jaroszyński -Wolfram Michał 78

(24 startujących)

Klasa Sniper 600m

1. Sztybór Adam 95

16. Stępka Mariusz 71

(47 startujących)

Klasa Sniper Open 600 m

1. Jaroszyński-Wolfram Michał 97

19. Kalka Lucjan 73

20. Kobuszewski Grzegorz 71

(29 startujących)

Klasa Semi Auto 600 m

1. Janczewski Karol 79

9. Janczewski Krystian 8

Onych Piotr 0

(18 startujących)

Open 600 m

1. Mothej Peter 98

11. Janczewski Karol 88

14. Kobuszerwski Grzegorz 79

(27 startujących)

Magnum 600 m

1. Wyroba Wiesław 92

2. Janczewski Krystian 89

4. Onych Piotr 88

6. Jaroszyński-Wolfram Michał 86

(24 startujących)

Sniper 800 m

1. Krywult Jerzy 94

Stępka Mariusz 0

(47 startujących)

Sniper Open 800

1. Wisser Ruud 88

2. Jaroszyński-Wolfram Michał 88

5. Kobuszewski Grzegorz 83

15. Kalka Lucjan 24

(28 startujących)

Open 800 m

1. Prochazka Josef 94

12. Janczewski Karol 77

18. Kobuszewski Grzegorz 64

(28 startujących)

Magnum 800 m

1. Mikrut Robert 89

4. Jaroszyński – Wolfram Michał 84

12. Onych Piotr 76

19. Janczewski Krystian 61

(24 startujących)

Semi Auto Generalna

1. Piątak Andrzej 164

2. Janczewski Karol 149

7. Janczewski Krystian 87

Onych Piotr 0

(18 startujących)

Sniper Generalna

1. Krywult Jerzy 283

21. Stępka Mariusz 154

(47 startujących)

Sniper Open Generalna

1. Jaroszyński – Wolfram Michał 278

8. Kobuszewski Grzegorz 237

18. Kalna Lucjan 177

(27 startujących)

Open Generalna

1. Stefanowski Igor 283

12. Janczewski Karol 261

16. Kobuszewski Grzegorz 226

(27 startujących)

Magnum Generalna

1. Thuernagel Guido 265

7. Onych Piotr 252

9. Jaroszyński – Wolfram Michał 248

13. Janczewski Krystian 240

(24 startujących)

Sniper Open 1000+

1. Jaroszyński – Wolfram Michał 87

4. Kobuszewski Grzegorz 65

Kalka Lucjan 0

(27 startujących)

Open 1000+

1. Stefanowski Igor 94

14. Kobuszewski Grzegorz 23

16. Janczewski Karol 7

(25 startujących)

Magnum 1000+

1. Schuler Johannes 88

6. Onych Piotr 74

10. Jaroszyński – Wolfram Michał 68

Janczewski Krystian 0

Poprawiane: czwartek, 15 września 2016 13:33